Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Peaky Blinders VR Oyunu Otantik Olacak

Peaky Blinders The King's Ransom bu yıl platformlarda yerini alacak. Geliştiriciler oyunun otantik ve orijinal olacağına söz verdi.

Peaky Blinders The King’s Ransom, bu yıl VR platformlarına gelecek ve idamdan kıl payı kurtulan Arthur Ve Tommy Shelby, müttefik olan suçlulara hayat verecek. Maze Theory, şovun belirli bir sezonunda meydana gelen hikayelerin etrafında dolaşmak yerine, Peaky Blinders‘ı İngiliz faşist lider Oswald Mosley‘nin yükselişinden hemen önce, 1928’de geçen 4. ve 5. sezonlar arasında yaşatmayı seçti.

Stüdyo başkanı Russ Harding, “Gerçekten, gerçek ve otantik olduğunu hissedebildiğimiz ama aynı zamanda orijinal de olabilecek bir hikaye yapmak istedik” dedi. Doctor Who TV‘den VR’ye oyun uyarlamaları konusunda önceden deneyime sahip olan Maze Theory, Knight’a ve yaratıcı ekibine güven vermişti. Oyun geliştiricileri dünyayı ne kadar çok sevdikleri ve içinde olmak istediklerinden bahsetti. Şovun yazarları Mosley gibi Shelby ailesiyle etkileşime giren tarihi figürlerin yer almasına izin veriyor ve Winston Churchill’in Tommy ile olan ilişkisi Peaky Blinders The King’s Ransom‘da keşfedilecek.

The King’s Ransom 2022 İçin Planlanıyor

Peaky Blinders

Başrol oyuncusu Cillian Murphy‘nin Tommy Shelby ve Paul Anderson‘ın Arthur Shelby olarak geri dönmesiyle oyuncu kadrosu tam puanı alıyor. Ne yazık ki geri dönemeyen bir aktör, tam aktörler oyuna katılmaya başlarken vefat eden Helen McCrory. Karakteri Polly, McCrory’nin performansı başka bir aktör aracılığıyla da olsa The King’s Ransom’da canlandırılacak.

Peaky Blinders The King’s Ransom şu anda 2022 sürümü için planlanıyor, ancak daha net bir tarih belirtilmemiş. Gösterinin altıncı ve son sezonu, 27 Şubat’ta BBC aracılığıyla başlıyor ve daha sonraki bir tarihte, 2023’te çekimlerine başlayacak bir filmle Netflix’e geliyor.

Peaky Blinders VR Oyunu Fragmanı:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.