Paralives’ın Etkileyici Karakter Yaratma Ekranı Gösterildi

Paralives'in kapsamlı karakter düzenleyicisini gösteren ilginç bir video internete düştü.

Paralives‘in geliştirici ekibi yeni bir video yayınladı. The Sims serisine sağlam bir rakip olarak piyasaya sürülecek bu yapımın karakter oluşturma ekranı, videoyu izleyen kullanıcıları etkilemeyi başardı. Karakter sihirbazına Paramaker ismi verildi. Vücut şekli, saçı, ten rengi veya yüzü dışında makyajı seçmek mümkün olacak. Serbestçe yerleştirilebilecek dövmeler de olacak.

Video ayrıca iç giyimden şık aksesuarlara kadar çeşitli öğeleri özgürce seçmemize olanak tanıyan kıyafet yapılandırma seçeneklerine de bir göz atmamızı sağladı. Ayrıca renklerini değiştirme imkanı da olacak. Tüm bu öğeler son derece özelleştirilebilir olacak. Oyuncular, beden ve kıyafetlerin en küçük detaylarının şekillerini ve renklerini özgürce seçebilecek ve böylece hayallerindeki karakteri yaratma becerisi kazanacak.

Paralives, The Sims’ten Farklı Ne Sunacak?

Paralives

Paralives‘te görevimiz bir veya daha fazla karakter oluşturmak ve ardından onları temel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yönetmek olacak. Bunlar, açlığın veya fizyolojik ihtiyaçların karşılanmasıyla ilgili olmakla birlikte, arzular veya hayaller gibi daha yüksek düzeydeki ihtiyaçlarla da ilgili olacak. Ayrıca küçük adamımıza yaklaşıma tamamen karşı çıkmaya ve onu sefalet ve keder içinde boğulurken izlemeye karar verebiliriz. Hepsi bizim elimizde.

Paralives, The Sims‘den güçlü bir şekilde esinlendi ancak bu, iki oyunun aynı olduğu anlamına gelmez. Fark, esas olarak ev inşa etme ve onları mobilya ve aksesuarlarla donatma sisteminde görülecek. Elimizde, yetenekleri ayrı bir ızgara ile sınırlandırılmayan özel bir sihirbazımız olacak. Bu sayede herhangi bir uzunlukta, genişlikte ve hatta görüşümüze uyarlanmış farklı eğim açılarına sahip duvarları özgürce inşa edebileceğiz.

Paralives Karakter Yaratma Ekranı

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol