Paragon

MMORTS
Takip Et
1

İncelenmemiş

5.9

Kullanıcı


Paragon’a Yeni Kahraman Yin Katılacak

Epic Games'in MOBA'sı Paragon, önümüzdeki günlerde yeni kahramana kavuşacak.

Epic Games tarafından geliştirilen Paragon, MOBA türünde bir oyun. 5’e 5 takımlara ayrılıp mücadele ettiğiniz oyunda alışılmışın dışında oyun mekanikleri bulunuyor.

Karakterin hikayesini ona özel olarak yayınlanan iki yeni fragmanla destekleyen Epic Games, Yin’in 14 Mart’ta oyuna ekleneceğini duyurdu. Yeni kahramanımız Yin, hem yakınına kadar sokulan rakipleriyle mücadele edebilecek hem de uzaktakilerin hakkından gelebilecek kadar geniş bir menzilde savaşabilecek. Kahraman kırbaç ve büyü kullanacak.

Düşmanına devamlı ve kalıcı hasar verebilme yetenekleri olacak. Başının sıkıştığı durumlardan hızlıca kaçmayı bilecek olan Yin, kendisi gibi ortamdan kaçmaya çalışan rakiplerine müthiş kırbacı yardımıyla yetişmekte zorlanmayacak. Ultisinin ismi Quelling Gale olarak açıklanan Yin, büyüleyici kırbacının etrafında döndürerek menziline giren düşmanlarını ve saldırıları yavaşlatabilecek.

Takipçilerinin hevesini yükseltmeyi görev edinmiş bir geliştirme sürecinden geçen Paragon hem PC hem de Playstation 4 için açık beta sürecinde. Devamlı yenilikler, detaylı hata giderme işlemleri ve oyunculara sunulan teşvik edici içeriklere devam eden Epic Games, Paragon’un final sürümünün çıkış tarihini ise henüz paylaşmadı. Oyunun resmi internet sitesine gitmek için buraya tıklamanız yeterli.

Yeni kahraman Yin için paylaşılan fragmanalara da aşağıdaki ekranlardan erişebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol