Paradox Interactive’in Yeni Oyunundan Ekran Görüntüleri Geldi!

Paradox Interactive’in Vampir temalı oyunundan ilk görüntüler geldi.

Crusader Kings II, Stellaris, Cities: Skylines, Hearts of Iron IV gibi birbirinden kaliteli oyunların sahibi olan Paradox Interactive yeni oyununa dair ekran görselleri ile gündeme geldi. Vampir temalı olması beklenen yeni oyunun adı sır gibi saklanmaya da devam ediyor.

İsveç merkezli bir oyun dağıtım şirketi olan Paradox Interactive, tarihsel stratejik oyunlar geliştirerek oyun dünyasında tanındı. Yeni oyunlar üzerinde çalışan ve geçtiğimiz hafta Vampir temalı bir oyun üzerinde çalıştığı sızdırılan ünlü şirket, Twitter üzerinden yeni oyununu dair görseller yayınlamaya başladı. Paradox Interactive’in resmi Twitter adresi üzerinden yayınlanan yeni görsellerde oyunun karanlık ve puslu bir yapıda karşımıza çıkacağı görülüyor. Yağmur temalı sokaklar, eski, yıkık ve kanlarla bezenmiş evler ve daha fazlası yayınlanan görseller de gözümüze çarpan detaylar arasında yer alıyor.

Yayınlanan oyun içi görsellerde bizleri oldukça gerçekçi bir yapının beklediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Detaylı grafik açıları, her türlü ayrıntının düşünüldüğü sokaklar ve gerçekçi yapının yer alacağı oyunda enfes görsel efektler de oyuncuların beğenisine sunulacak. Ürkütücü yapısı ile bizleri sürükleyici bir dünyaya götürecek olan oyun, önümüzdeki haftalarda daha detaylı bilgiler ile gündeme gelmeye devam edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol