Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Oyun Severlere Ücretsiz Steam Oyunları Dağıtıyoruz!

Oyun severlerin yüzünü güldürecek haber Turkmmo'dan geldi.

Oyun dünyasının hareketli olduğu bu günlerde bir yandan indirimdeki oyunlar diğer bir yandan da yeni çıkan oyunlar hızla piyasayı kasıp kavurmaya devam ediyor.

Oyun Severlere Ücretsiz Steam Oyunları Dağıtıyoruz 7 1

Özellikle Steam’de bilgisayar oyuncuları için yayınlanan oyunlar sık sık gündeme gelmekte ve oyuncuların yüzünü güldürmekte. Piyasadaki yeni oyunlar hızla artmaya devam ederken, mevcut oyunlarda indirimler ile oyunculara uygun fiyatlarla sunuluyor.Turkmmo olarak bizlerde oyun severleri unutmadık ve birbirinden farklı oyun keyleri dağıtmaya karar verdik.

Dağıttığımız Steam keyleri ile oyuncular birbirinden farklı oyunlara sahip olabilecek ve diledikleri gibi oyunun tadını çıkarabilecekler. Oyuncular dağıtılan Steam keyleri ile tamamen ücretsiz olarak birbirinden farklı oyunların sahibi olacaklar. Kullanıcılar belirtilen kodları Steam’de etkinleştirdikleri takdirde rastgele bir oyuna ömür boyu sahip olabilecekler.

Oyuncular eğlence, aksiyon, macera ve daha birçok kategoride bulunan oyunlara Turkmmo bünyesinde dağıtılan Steam keyleri ile sahip olabilirler.

Dağıttımız Steam keyleri sürekli güncellenecek ve önümüzdeki haftalarda yeni oyun keyleri dağıtılmaya devam edilecektir. Bizi takip ederek yeni keylerden haberdar olabilirsiniz.

NOT: Dağıtılan keyler birbirinden farklı oyunlara aittir. Yeni keyler eklenmeye devam edilecektir.

Dileyen oyuncular buradan ücretsiz Steam oyun keylerine ulaşabilirler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.