Overwatch

MMOFPS
Takip Et
8.3

Çok iyi

6.8

Kullanıcı

Overwatch Winter Wonderland 2021 Ertelendi

Blizzard, kahraman temalı FPS oyunu Overwatch'daki yıllık Winter Wonderland etkinliğinin bu yıl beklenenden daha geç başlayacağını doğruladı.

Overwatch hayranlarının her yıl alışık olduğu dört etkinlik mevcut. Aralık ayında başlayan Winter Wonderland, oyunun hayranlarına PvP haritalarının karla kaplı versiyonlarında savaşma ve çeşitli tatil temalı kozmetiklerin kilidini açma imkanı veren bir etkinlik.

Overwatch’ın kış temalı etkinliği tipik olarak aralık ayının ortasında başlıyordu; Geçtiğimiz seneki etkinlik ise 15 Aralık’ta başlamıştı ve ocak ayında sona ermişti. Overwatch Winter Wonderland 2021 için henüz belirli bir tarih açıklanmasa da, çoğu kişi etkinliğin bu hafta başlayacağını varsaymıştı ancak etkinliğin ertelendiğini öğrendik.

Overwatch Winter Wonderland 2021 Neden Ertelendi?

Winter Wonderland 2021

Overwatch topluluk yöneticisi AndyB, “öngörülemeyen koşullar” nedeniyle oyunun sevilen kış temalı etkinliğinin “sadece birkaç gün” erteleneceğini doğrulamak için oyunun resmi forumlarını kullandı. Bu nedenle, yeni etkinlik için diğer haftaya kadar bekleyecek olmamız mümkün. Tabii bu durumun Activision Blizzard’da yaşananlardan kaynaklanıyor olması ihtimali de akıllara geldi; Olaylar yüzünden Overwatch 2 ertelenmek zorunda kalmıştı.

Overwatch Winter Wonderland 2021 etkinliği, oyuncuların kilidini açması için kesinlikle yeni görünümler ekleyecek olsa da, bunların hiçbiri bu yazı yazılırken hayranlara açıklanmadı. Ayrıca AndyB’nin etkinlikte ortaya çıkan belirli bir görünüme atıfta bulunmak yerine “kızak” kelimesini kullandığı için sadece bir Yılbaşı şakası yapıyor olması da mümkün.

Winter Wonderland 2021 etkinliği ile yeni kozmetiklerin yanı sıra Mei’s Snowball Offensive ve Yeti Hunter gibi oyunun kış temalı modlarıda geri dönecek.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol