Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch 2’nin Yeni Tank Karakteri ‘Mauga’ Tanıtıldı

Overwatch 2'nin yeni tank karakteri Mauga, BlizzCon 2023 etkinliğinde tüm detaylarıyla tanıtıldı.

Overwatch 2, 2023’ün son yeni karakteri olacak olan tank sınıfı Mauga’yı tanıttı. Blizzard, BlizzCon 2023’ün açılış töreninde oyunun bir sonraki tank sınıfı kahramanı Mauga’nın 8. sezonla birlikte Overwatch kadrosuna katılacağını ve oyunun 39. oynanabilir karakteri olacağını açıkladı. Ayrıca 3 Kasım ile 5 Kasım arasında Mauga karakterini ücretsiz olarak test edebileceksiniz!

Blizzard, Mauga‘yı “yangın çıkarıcı ve uçucu zincirli tüfekleriyle rekabeti yarıp geçecek güçlü, kavgacı bir Tank Kahramanı” olarak tanımladı. Blizzard, Maugau’nun kitinin “tek tek ya da birlikte ateşlenebilen iki güçlü zincirli tüfek kullanarak ön safları parçalamak ve yakın mesafe muharebesinde rakipleriyle kavga etmek için” tasarlandığını da sözlerine ekledi.

Overwatch 2: Magua Yetenekleri

Overwatch 2'nin Yeni Tank Karakteri 'Mauga' Tanıtıldı

Mauga’nın zincirli silahlarından birisinin ismi “Gunny” olacak ve yeterli hasar aldıklarında rakiplerini yangın çıkarıcı patlayıcılarla yakalayabilecek. Diğer silah ise kritik vuruşlar yapabilen “Cha-Cha” olacak. Blizzard, Mauga’nın Berserker pasif yeteneğinin, kritik hasar verdiğinde karaktere geçici olarak sağlık puanları kazandıracağını belirtti.

Mauga’nın bir yeteneği de Overrun olacak ve “herhangi bir kitle kontrol yeteneği tarafından durdurulamayan bir hücum yeteneği” olacak. Overrun rakiplere çarparak güçlü bir geri tepme uygulayacak. Başka bir yetenek olan Cardiac Overdrive, gelen hasarı azaltan bir aura yaratarak müttefiklerin hasar verirken kendilerini iyileştirmelerine olanak tanıyacak.

Overwatch 2’nin yeni tankı Mauga’nın ultisi ise Cage Fight, olacak ve düşmanın gelen hasarını veya dışarıdan iyileşmesini engelleyen bir bariyerle yakındaki rakipleri silindirik bir dövüş çemberinde hapsedecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.