Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch 2’nin Yeni Kahramanı Ramatta Tanıtıldı

Overwatch 2, yeni sezonda gelecek karakterini duyurdu. Gelecek karakter Ramattra, Tank sınıfına ait olacak.

Blizzard Entertainment’ın oynaması ücretsiz nişancı oyunu Overwatch 2, ikinci sezonunu 6 Aralık’ta başlatacak. Oyunun lansmanından yaklaşık iki ay sonra gelen ikinci sezon yeni bir oynanabilir kahramanı tanıtacak. Şimdi sıkı tutunun! Son Overwatch Ligi Büyük Finallerinde Blizzard, bu kahramanın kim olacağını açıkladı.

Overwatch 2‘nin bir sonraki kahramanı, orijinal oyunun Storm Rising etkinliğinde ortaya çıkan Ramattra olacak. Ortaya çıktığı günden beri oyunun efsane bir parçası olan karakter, sonunda oynanabilir olacak. Tank sınıfı bir karakter olacak olan Ramattra, barış ve sükuneti teşvik ederek halkını korumak için mühimmatını orataya eski bir savaş kahramanı. Blizzard, karakteri “zorlukların, travmaların ve insanlığın sert gerçeklerinin büyütülmüş bir görünümü” olarak tanımlıyor.

Overwatch 2’nin Yeni Karakteri ile Oyuna Güncelleme Yapılacak

Overwatch 2

Oyun oldukça sevilse de içerisinde hala çözülmesi gereken ilerleme ve para kazanma sorunları var ancak bu güncelleme, oyunun geleceği için sağlam bir temel oluşturacak. Overwatch 2, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de mevcut. Lansmanından sonraki 10 gün içinde 25 milyondan fazla oyuncu kazanan nişancı, oldukça başarılı bir çıkış yaptı.

Oynaması ücretsiz oyun şu anda Kiriko ve Junker Queen için 8 Kasım’a kadar sürecek yeni Efsanevi görünümlere sahip. Karakterin hikayesini merak edenler aşağıdaki fragmana göz atabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.