Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch 2’de Haftasonu Boyunca İki Kat XP Kazanın!

Blizzard, Overwatch 2 için ilk iki kat XP etkinliğini başlattı ve önümüzdeki hafta sonları daha fazla tecrübe puanı kazanma etkinliği olacak.

Blizzard, ilk kez Overwatch 2 iki kat XP hafta sonunu resmen başlattı ve bu, kahraman temalı nişancı hayranlarının Sezon 1 Battle Pass’ı tamamlamalarına yardımcı olacak. Bu, eleştirilerin hedefi olan kötü bir başlangıç haftasına ev sahipliği yapan oyunun, oyunculara bir jesti olacak.

Oyun, bu ayın başlarında erken erişimde ilk kez piyasaya sürüldüğünde, sunucu bağlantılarının kesilmesi ve oyuncuların yeni oyuna atlamasını engelleyen diğer teknik sorunlarla boğuşuyordu. Hayranlardan özür dilemek için Blizzard, iki kat XP hafta sonu etkinliklerine ev sahipliği yapmayı planladığını duyurdu, sizlere geçen hafta bildirmiştik.

Overwatch 2’nin XP Etkinliklerini Kaçırmayın

Overwatch 2

İlk Overwatch 2 iki kat XP hafta sonu şuandan itibaren başladı ve 24 Ekim’e kadar mevcut olacak. Bir sonraki iki kat XP hafta sonu etkinlikleri ise 28 Ekim – 31 Ekim ve 24 Kasım – 28 Kasım arasında gerçekleşecek. Bu etkinlikler, oyunlara iki kat tecrübe puanından yararlanmak ve Battle Pass seviyelerini ciddi şekilde ilerletmek için bolca zaman verecek.

Overwatch 2 eleştirmen incelemelerinde ve hayranlardan gelen ortak bir şikayet, oyunun yavaş Battle Pass ilerlemesi olmuştu. Normalde çok büyük bir sorun olmazdı ancak yeni Destek kahramanı Kiriko’nun Battle Pass’ın arkasında kilitli olması, onu Overwatch 2’de özellikle tartışmalı bir konu haline getirdi.

Ücretsiz Battle Pass sahiplerinin Kiriko’nun kilidini açmak oldukça fazla uğraşması gerekiyordu. Premium Battle Pass satın almak isteyenler ise kahramanın kilidini anında açabiliyordu ki bu da birçok hayranın canını fazlasıyla sıkan bir durumdu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.