Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch 2 x Diablo İşbirliği Duyuruldu

Overwatch 2 Sezon 7 için ilk tanıtım videosu yayımlandı ve Diablo serisinden ilham alan unsurları ortaya çıkardı.

Blizzard Entertainment, çevrimiçi nişancı oyunu Overwatch 2‘nin yaklaşan yedinci sezonunun ayrıntılarını açıkladı. Resmi olarak “Rise of Darkness” başlıklı 7. Sezon 10 Ekim’de yayınlanacak. Yedinci sezonun teması büyük ölçüde Diablo serisinden esinlenecek.

Kısa fragman, haritalardan birinin, Overwatch hayranlarının aşina olduğu, mekanik zombilere benzeyen, karanlık portallar ve Zomnicler ile Diablo evrenini örnek alan bir konuma nasıl şeytani bir metamorfoz geçirdiğini gösterdi. Dahası, birçok karaktere yeni temalı görünümler verilecek. Bunlar arasında Wrecking Ball ve Moira da olacak ve kahramana Lilith tarzında bir görünüm verilecek.

Overwatch 2 Sezon 7 ile Yıl Dönümü Kutlanacak

Overwatch 2 x Diablo İşbirliği Duyuruldu

Daha fazla ayrıntı çok yakında açıklanacak. Overwatch 2’nin YouTube’daki kanalında 7. sezon fragmanının yayınlanması için geri sayım başladı. Fragman bugün, yani 4 Ekim saat TSİ 19.00‘da yayımlanacak. Oyun, geçen yıl 4 Ekim’de PC, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox Series X/S ve PlayStation 5’te çıkış yaptı. Bu sebeple, bu sezon ayrıca oyunun ilk yılının yıl dönümü olacak.

Ayrıca Blizzard, resmi Overwatch 2 forumlarındaki yakın tarihli bir blog gönderisinde, oyuncuların 7. Sezonda ücretsiz olarak 3.000 Overwatch Kredisi almaya hak kazanacağını duyurdu. Bunu yapmak için oyuncuların 10 Ekim 2023 ile 17 Ekim 2023 tarihleri arasında herhangi bir yerde oturum açmaları ve oyunu başlatmaları yeterli olacak.

Kısa tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.