Override: Mech City Brawl, 2018 İçerisinde Yayınlanacak!

Override: Mech City Brawl, bu yıl çıkacak.

Aksiyon oyunları arasına bu yıl içerisinde katılacak olan Override: Mech City Brawl, The Balance Inc tarafından geliştiriliyor.

Modus Games tarafından yayınlanacak olan Override: Mech City Brawl, renkli bir atmosfere sahip olacak. Robotik savaşlarlara dahil olacağımız oyunda, benzersiz alanlarda savaşacağız. Birbirinden farklı fantastik karakterlerin yer aldığı yapım da tek oyunculu ve çok oyunculu olarak savaşabileceğiz. Sadece İngilizce dil seçeneğine saihp olacak Override: Mech City Brawl, oyunculara kendi robotlarını yükseltme ve kişiselleştirme gibi seçeneklerde sunacak.

Minimum Windows 7 64 bitte çalışacak olan yapım, bizleri fantastik şehirlere götürerek 3D grafikler eşliğinde savaşmaya davet edecek. Oyunda yer alan karakterlerin kendilerine has özellikleri ve dövüş stilleri yer alacak. Oyun içerisinde Tokyo, Mısır, San Francisco ve Meksika gibi gerçek şehir ve ülkeler yer alacak.  Oyuncular dilerlerse 4 kişi olarak takım arkadaşlarıyla birlikte oyun içerisinde dövüşebilecekler.

Override: Mech City Brawl’inin fiyat etiketi henüz belli olmadı. Oyun 2018 yılı içerisinde bilgisayar oyuncuları için Steam’de yayınlanacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit Required)
  • İşlemci: Intel Core i5-760 2.8 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB VRAM) / AMD Radeon HD 7870 (2 GB VRAM)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>