Overcooked 2, Surf ‘n’ Turf DLC Paketini Duyurdu!

Overcooked 2 bugün yeni bir DLC paketi alacak.

Ağustos 2018’de konsol ve bilgisayar platformu için yayınlanan Overcooked 2 oyunculardan olumlu geri bildirimler alarak başarılı bir gidişatını devam ettiriyor.

Oyunculara bir yemek mutfağı sunan Overcooked 2 lokanta tarzındaki yapısı ile bizlere eğlence dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana 7’den 70’e oyuncuların beğenisini kazanan yapım yeni bir genişleme paketi almaya hazırlanıyor. Surf ‘n’ Turf adındaki yeni genişleme paketi oyunun ilk genişleme parçası olarak adından söz ettirecek. Bugün içerisinde oyunculara sunulacak olan paket hem tecrübeli hem de tecrübesiz oyuncuların yüzünü güldürecek içeriklere sahip olacak.

Paket ile oyunculara 12 yeni mutfak ve üç yeni şef sunulacak. Buna ek olarak yeni tariflerin ve yeni seviyeler de oyun içerisindeki yerini alacak. Tüm platformlar için gün içerisinde yayınlanacak olan eklenti bizleri plaj kenarlarına götürecek ve birbirinden eğlenceli anlar yaşatarak yemek yapmamıza fırsat verecek. Oyuncular sahil kenarlarında denize 1 metre uzaklıkta mutfakları deneyimleyebilecek ve rengarenk bir yapı ile eğlence dolu anlar yaşayacaklar.

Surf ‘n’ Turf eklentisinin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol