Outriders

MMORPG
Takip Et
9.7

Mükemmel

4.8

Kullanıcı

Outriders New Horizon Güncellemesi Yayınlandı

Outriders için New Horizon isimli güncelleme yayınlandı. Gelecekte Worldslayer adlı tam teşekküllü bir genişleme paketi de alacağız.

Outriders New Horizon güncellemesi yayınlandı. Bu güncelleme, topluluk geri bildirimlerine dayalı olarak aylarca süren çalışmaların sonucu.

Güncelleme bugün kullanıma sunuldu ve oyuna büyük miktarda yeni içerik ekledi. Ayrıca birçok küçük iyileştirme de yapıldı.

Outriders New Horizon

Outriders New Horizon Neler Sunacak?

Oyuna dört yeni Expeditions daha eklendi. Yeni eklenen seferler sayesinde, oyun sonu aşamasında daha fazla aktiviteye katılabileceksiniz. Ayrıca, zaman sınırlaması olmayacak, bundan sonra isteğe bağlı bir meydan okuma olacak ve alınan ödüller de etkilenmeyecek.

Geliştirici ekip böyle bir karar verdi çünkü önceki çözümün oyuncuları yalnızca en etkili taktikleri kullanmaya zorladığı söyleniyordu. Bu nedenle ekip, deneme yapmaya daha az istekliydi.

Outriders New Horizon ile zırhın görünümünü değiştirme yeteneği olan bir transmog sistemi kullanabileceksiniz. Oyuna yeni görünümler eklenecek ve bireysel karakter sınıfları ve becerileri yeniden dengelenecek. Oyun ayrıca, genel olarak oyuncu deneyimi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacak bir dizi daha küçük veya daha büyük iyileştirmelerle zenginleştirilecek. Bunlar hakkında daha fazla bilgiyi, değişiklikleri gösteren yukarıdaki kapsamlı videoda bulabilirsiniz.

People Can Fly’ın duyuruları bunlarla sınırlı değil. Aynı vesileyle, Polonyalı stüdyo Outriders’ın gelecekte tam teşekküllü bir genişleme alacağını açıkladı. Adı Worldslayer olacak ve 2022’de çıkış yapacak. Ne yazık ki, bununla ilgili daha fazla bir şey açıklanmadı. İlkbaharda ek bilgiler açıklanmasını umuyoruz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol