Outriders

MMORPG
Takip Et
9.7

Mükemmel

4.8

Kullanıcı

Outriders New Horizons, Hayranları Tekrardan Oyuna Çekti

New Horizons güncellemesinin yayınlanması, Outriders'a ikinci bir bahar yaşattı. Oyun, Steam'deki en yüksek aktivite puanlarına ulaştı.

Outriders, New Horizon güncellemesinin yayınlanması sayesinde Steam’de ilgiyi tekrardan üzerine toplamayı başardı ve oyuncu sayısını arttırdı.

Birkaç aydır oyun sistematik olarak oyuncu kaybediyordu. Ekim ayının sonunda, günlük aktivite kayıtları ortalama olarak Steam’de aynı anda oynayan binden biraz fazla kişiydi. 16 Kasım’da yeni güncellemenin yayınlanmasıyla durum değişti.

Güncellemenin çıkış tarihindeki aktivite rekoru 6,6 bin oyuncuydu ve daha da önemlisi sadece artmaya devam etti. Dün, günün en sıcak anında 8.180 kişi aynı anda Steam’de oyunu oynuyordu.

New Horizon

Outriders: New Horizon Beğeni Topladı

New Horizon, hayranları başarılı bir şekilde oyuna çekmekle kalmadı aynı zamanda yeni oyuncuların da oyunu satın almasını sağladı. Bunda şüphesiz Steam‘deki yüzde 67’lik indirim de büyük katkısı var. Kampanya 24 Kasım’a kadar geçerli olacak.

Oyun bu yıl nisan ayında çıkış yaptı. Başarılı bir başlangıç yaptı ve yayınlandığı aydaki aktivite rekoru aynı anda 125 binin üzerindeydi, ancak mayıs ayında sadece 13 bin ve haziran ayında 6 binin altındaydı.

Outriders lehine çalışan tek şey güncellemenin yayınlanması değil. Geçen ay oyun, PC’de Xbox Game Pass teklifine de ulaştı. Daha önce hizmette sadece konsollarda mevcuttu.

Geliştiriciler, ilgilen memnun ve ilk genişleme paketi üzerinde çalışmaya başladı. Şimdilik hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz, ancak adının Worldslayer olmasını ve gelecek yıl yayınlanmasını bekliyoruz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol