Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Outriders: Devastator Detaylı Karakter Rehberi

Outriders rehberimizin bu bölümünde Devastator karakter sınıfı hakkında detaylı bilgiler öğreneceksiniz. Karakterin yetenek listesini, sınıf ağacını ve oyununuzu nasıl geliştireceğinize dair ipuçlarını sağladık.

Sizler için hazırlamaya başladığımız Outriders rehberlerimize devam ediyoruz, ilk konuğumuz Devastator olacak. Bu karakter rehberimize geçmeden önce detaylı bilgi almak için başlangıç rehberimize mutlaka bir göz atın.

Devastator Oynanış Tarzı

Devastator, tanklama hasarı konusunda uzmanlaşmış bir karakterdir. Bu sınıf yakın menzilli çatışmaya yöneliktir. Yakın dövüşle kanama durumu etkisi yaratırlar. Çok yaklaşan bir düşmanı öldürdükten sonra ekstra sağlık kazanırlar. Temel sağlıkları, diğer sınıflara kıyasla yüzde 15 artar ve yüzde 30 daha fazla zırha sahiptirler.

Outriders Rehber 1 1Yakın mesafeli savaş ve tanklama hasarına odaklanmak istiyorsanız Devastator’ı seçmenizi öneriyoruz. Pasif ağaç becerilerinizden en iyi şekilde yararlanmak için orta menzilli dövüş için tasarlanmış silahları seçin. Saldırı tüfekleri ve hafif makineli tüfekler sizin için ideal olacaktır.

Devastator Yetenekleri

Outriders Rehber 2 1Devastator’ın becerileri, önemli miktarda hasar vermenizi ve savaşın yoğun noktalarına hücum etmenizi sağlar:

  • Golem – Karakterinizi güçlendirir ve 8 saniye boyunca gelen hasarın yüzde 65’ini azaltırsınız,
  • Gravity Leap – Havaya atlar ve yere çarparsınız, hasar verirsiniz ve düşmanın yetenek kullanımını kesintiye uğratırsınız,
  • Earthquake – Bir deprem yaratır, hasar verir ve düşmanın yetenek kullanımını kesintiye uğratırsınız,
  • Reflect Bullets – Tüm mermileri durduran ve 10 saniye sonra onları düşmanlarınıza geri yansıtan bir bariyer oluşturur.

Devastator Sınıf Ağacı

Outriders Rehber 3 1Devastator’ın 3 alt sınıfı vardır: The Vanquisher, The Warden, ve The Seismic Shifter. Vanquisher, genellikle silahlar aracılığıyla kısa mesafeden hasar verme konusunda uzmanlaşmıştır. The Warden, sağlığı, zırhı, dirençleri ve can yenilenmesini artırmak konusunda uzmandır. The Seismic Shifter, beceri hasarı verme konusunda uzmanlaşmıştır ve kanama etkilerinin süresini artırmak konusunda uzmandır.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.