Outlaw Kanunsuzlar Arenası Başlangıç Rehberi

Outlaw Kanunsuzlar Arenası isimli mobil oyunda işinize yarayacak bir çok taktik ve ipucu öğreneceksiniz.

Outlaw Kanunsuzlar Arenası isimli mobil oyunumuz keyifli bir PvP oyunu olarak geçmektedir. Bu oyunun en güzel yanlarında biri de zor bir yapısının olmaması. Kısa zamanlarda oynamak için birebir. Bu düello oyununda maçlar 5 dakika sürüyor. Oldukça keyifli olduğunu bir kez daha söylüyorum. Peki bu oyunda başarılı olmak için en yapmak gerekiyor? Bazı temel bilgileri bilmek gerekiyor tabi ki.

Outlaw Kanunsuzlar Arenası başlangıç rehberi isimli bu konumuzda size gereken her türlü bilgiyi ve taktiği vereceğiz. Bu sayede maçlarda ne gibi bir yol izlemeniz gerektiğini anlayacak ve avantaj ekde edeceksiniz. Karakter gelişimi, karakter yetenekleri gibi önemli şeyleri ele alacağız. Hazırsanız konumuza geçelim.

outlaw kanunsuzlar arenasi baslangic rehberi 2

Outlaw Kanunsuzlar Arenası Başlangıç Rehberi

Öncelikle oyunda bulunan karakterlere değinelim. Şimdi oyun bir sürü büyü bulunuyor. Bu büyüleri karakterlere atayarak onları kapışmalarda kullanabiliyorsunuz. Yani onlarca büyü içinden 4 tane seçerek bunları kapışmalarda kullanabiliyorsunuz. Bu sisteme de büyü destesi deniliyor. Burada en önemli şey büyülerin birbirleri ile olan uyumu olacaktır. Yani her büyü bir birini tamamlamalı. Bu büyülere ve büyü kombolarına zaten Youtube üzerinden ulaşabilirsiniz. Burada bahsedersek konunun sonu gelmez.

Ayrıca kullandığınız büyülerin seviyelerini de arttırabiliyorsunuz. Yani sürekli kullandığınız büyüleri belirleyin ve onları geliştirin. Bu sayede o büyüler daha güçlü bir hale gelecektir. Büyüleri geliştirmek için oyun içi paraya sahip olmanız yeterli olacaktır. Bunu da oyunu sürekli oynayarak kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.  Bütün büyüleri de deste oluşturma alanına geldiğinizde görebilirsiniz.

Para Birimleri

Oyunda 2 adet para birimi bulunmaktadır. Bunlar altın ve yakuttur. Altını oyun oynayarak kolay bir şekilde elde edebiliyorsunuz bunda hiç bir sorun yok. Yakut ise oyunda ki en değerli ve pahalı para birimi olarak geçmektedir. Yakut elde etmek için ya gerçek para harcayacaksınız ya da sürekli oynayarak elde edeceksiniz. Tabi ki oyun size bol miktarda yakut vermiyor. Peki yakut kazanmanın başka yolu yok mu? Var tabi ki. Oyunda reklam videoları izleyerek hem yakut hem de altın kazanabilirsiniz. Yakutları da özel ve değerli paketleri satın almak için kullanın. Başka bir şeye harcamayın.

Görevler & Etkinlikler

Oyunda bir sürü görev ve etkinlik bulunuyor. Bunları oyuna girdikçe tamamlamaya çalışın. Etkinlik dediğimiz şey aslında oyunda bulunan modlara özel etkinlikler oluyor. Burada size bir görev veriliyor. Örneğin bir modda şu kadar yaratık öldürün ve benzeri gibi. Bunları yaptıkça yakut altın ve bir çok işe yarar şey kazanabilirsiniz. Bu sayede karakterleri geliştirmeniz de bir o kadar hızlanır. Bu sayede oyunda bulunan yeni büyü kartlarını da açmış olacaksınız.

Klan

Oyunda klan yani takım sistemi de bulunuyor. Bir klana ya da takıma kesinlikle girin ya da siz kurun. Bu sayede hem takım içi yardımlaşacak hem de lonca görevleri yapabileceksiniz. Bunları sakın ama sakın küçümsemeyin. Örneğin sizde bir büyü kartı eksik diyelim. Eğer elinde fazla olan varsa bunu size verecektir. Lonca görevlerini yaparakta güzel ödüller kazanabilirsiniz. Siz siz olun aktif bir takıma girmeye çalışın. Başka türlü hiç bir işe yaramaz.

Outlaw Kanunsuzlar Arenası rehberinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Oyunda bilmeniz gereken şeyler bunlar. Oyun dediğimiz gibi zor değil basit bir oyun. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşmek üzere.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol