Örümcek Adam Eve Dönüş Yok ile Evrenler Birleşecek

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok'un yıldızı Tom Holland, oynadığı bu filmin üç Spider-Man film evrenini birbirine bağlayacağını söyledi.

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok yıldızı Tom Holland, Marvel Sinematik Evren üçlüsünün üç Spider-Man film neslini birbirine bağlayacağını söyledi.

Örümcek Adam serisinin son bölümünde, Sam Raimi’nin Spider-Man üçlemesinden Alfred Molina’nın oynadığı Doctor Otto “Ock” Octavius ve Marc Webb’in The Amazing Spider-Man 2’sinden Jamie Foxx’un oynadığı Electro geri dönecek.

Tom Holland; Doctor Strange, Zendaya, Jacob Batalon, Jon Favreau, Marisa Tomei, J.B. Smoove ve Benedict Wong olarak Benedict Cumberbatch’in dönüşlerini de içeren bir oyuncu kadrosuna liderlik edecek.

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok Bir Çoklu Evren Filmi mi?

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok‘ta, Spider-Man: Far From Home’un jeneriğinde gizli kimliği ortaya çıktıktan sonra, Holland’ın oynadığı Peter Parker’ın herkesin çifte hayatına dair anılarını silmek uğruna bir büyü için Doctor Strange’e başvurduğunu göreceğiz. Bununla birlikte, büyü ters gidecek ve çoklu evrenin kapıları açılacak. Peter Parker, alternatif gerçekliklerden gelen düşmanlarla yüzleşmek için Yüce Büyücü ile takım olacak.

Film gelecek ay vizyona girmeye hazırlanırken Tom Holland, Örümcek Adam Eve Dönüş Yok‘u tartışmak için Total Film ile görüştü. Holland, filmin çoklu evren kurgusu ve oyuncu kadrosu hakkında düşünürken filmin tamamını “heyecan verici” olarak nitelendirdi ve bu filmin, üç Spider-Man film neslini birbirine bağlayacağını söyledi.

Holland’ın Marvel Sinematik Evreni için bir spoiler kaynağı olarak kötü şöhretli geçmişi göz önüne alındığında, genç yıldız özellikle Örümcek Adam Eve Dönüş Yok için sözlerine dikkat etti. Üçlü filmin, üç Spider-Man film kuşağını birbirine bağlayacağına dair en son açıklaması, Molina’nın Doc Ock ve Foxx’un Electro’nun evrene girişleri göz önüne alındığında pek de şaşırtıcı değil.

Bununla birlikte, hayranların, filmin eski düşmanlarıyla savaşmaya yardımcı olmak için önceki Örümcek Adam Tobey Maguire ve Andrew Garfield‘ın geri dönüşlerini gerçekten göreceğine dair spekülasyonları daha da güçlendireceği kesin.

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok için yalnızca bir fragman ve poster çıktı. Marvel, film hakkındaki bilgileri adeta bir sır gibi saklamayı başardı. Filmin 17 Aralık‘ta vizyona girdiğinde üç Spider-Man film neslini ve evrenini nasıl bir araya getirdiğini zaman gösterecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol