Ori And The Will Of The Wisps’in 20 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Xbox One ve PC oyuncuları tarafından beklenen Ori and the Will of the Wisps'den yeni oynanış videosu geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Xbox Game Studios’un 2020 model oyunlarından bir tanesi olan Ori and the Will of the Wisps’den yeni haberler gelmeye devam ediyor. Moon Studios tarafından geliştirilen oyun 20 dakikalık bir oynanış videosu ile gündeme geldi.

11 Mart’ta Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulacak olan Ori and the Will of the Wisps aylardır Steam üzerinde 50.00 TL olarak ön siparişlerde yer alırken oyunun çıkışına da artık sayılı günler kaldı. Aksiyon oyunu olarak piyasaya sürülecek olan yapım Türkçe dil desteği ile hem Xbox One’da hem de PC’de oynanabilecek.

Çıkışına iki hafta gibi bir süre kalan oyunun yeni bir oynanış videosu yayınlanmış. GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz 20 dakikalık oynanış videosunda oyunculara oyun hakkında epey bilgi veriliyor. Çeşitli sinematik sahneler ile oyunculara atmosferi ve grafikleri tanıtan yapım sinematik sahnelerin arkasından oynanış görüntülerini bekleyen oyuncular ile paylaşıyor.

Yayınlanan 20 dakikalık video da farklı temalara sahip olan birçok sahne oyunculara gösterilirken, onları nasıl bir yapının beklediği konusunda da birçok görüntü kameralara yansıyor.

Yeni yayınlanan 20 dakikalık oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol