Ori and the Blind Forest’ın Switch Demosu Yayınlandı!

Ori and the Blind Forest demo olarak Switch platformu oyuncularına sunuldu.

Xbox One ve PC platformunda oynanmaya devam edilen Ori and the Blind Forest Eylül 2019’un başında Nintendo Switch platformu için de duyurulmuş ve Switch platformu oyuncuları tarafından beklenmeye başlanmıştı. Yapımın demo sürümü yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde oyunun Switch platformunda 20 dakiklalık bir oynanış videosu yayınlanmış ve oyunculara bilgiler verilmişti. Bugün ise oyunun sınırlı bir içeriğe sahip olan demo sürümü oyunculara sunuldu. 19.99 dolar fiyat etiketine sahip olan yapım aynı zamanda ön siparişlerde yer alıyor. Bugün GamingBolt’un yapmış olduğu habere göre oyunun Switch platformunda demo sürümü yayınlanmış.

Steam’de ve Microsoft Store’da övgülerin hedefi olan yapım günümüze kadar aldığı tüm içerik güncellemeleri ile Switch platformu oyuncularına sunulacak. Her yayınlanan demoda olduğu gibi Ori and the Blind Forest’ın demosunda da sınırlı bir içeriği deneyimleme fırsatı elde edeceğiz.

Oyun içerisinde ilerlemeye çalışacak ve karşımıza çıkan engelleri aşarak bölümleri tamamlamak için ter dökeceğiz. Ülkemizde oyunun demo sürümü 18.00 itibari ile erişilebilir olacak.

Yapım tam sürüm olarak 27 Eylül’de Switch platformu oyunclarına sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol