Orcs Must Die! Unchained

MMOTPS
Takip Et
7.5

İyi

7

Kullanıcı

Orcs Must Die! Unchained, Sabotage Moduyla Birlikte Piyasaya Çıktı

Oyun son sürümü ile piyasaya çıktı. Hatta bir de yeni oyun modu eklendi.

Robot Entertainment tarafından geliştirilen ve yayıncılığı yapılan Orcs Must Die! Unchained, son sürümüne ulaştı ve çıkışını tamamladı. Kült Orcs Must Die! oyununun takım tabanlı versiyonu olan yapım, çok başarılı geçen beta süreçlerinin ardından sağlam bir oyuncu kitlesi oluşturmayı başardı. Çıkışının şerefine bir de yeni oyun modu duyurdu. Tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz Orcs Must Die, Playstation 4 ve Windows PC için özel olarak geliştirildi.

Son günlerin en eğlenceli oyunlarından biri olduğunu rahatlıkla iddia edebileceğiniz ORcs Must Die, insanlar ve orklar arasında süren bir kule savunma oyunu olarak tanımlanabilir. Son sürümü ile çıkış yapmasının şerefine oyuna eklenen 3’e 3 Sabotaj Modu, tamamen farklı bir oynanış sunuyor. Rakip oyuncular aynı haritanın alternatif gerçeklikteki versiyonunda yer alıp hiçbir şekilde görülemezken, siz kendi alanınızı korumak için sağlam bir takım kuruyorsunuz. Kendi alanlarınızı koruyup düşman bölgelerini kaosa sürüklemek için kritik noktalarda mücadele vereceksiniz.

Orcs Must Die!’ın takım tabanlı versiyonu olan Unchained, kendi sitesi ya da Steam mağazası üzerinden indirilebilir durumda. Buraya tıklayarak Steam mağazasındaki sayfasına gidebilirsiniz. Sabotage oynanış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>