Operencia: The Stolen Sun Duyuruldu

Orta Avrupa mitolojisi temalı Operencia: The Stolen Sun duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Zen Studios yeni zindan oyunu Operencia: The Stolen Sun’ın duyurusunu yaptı. Basın açıklamasına göre oyunda klasik birinci şahıs zindan oyunlarının mekanikleri olacak ve modern dokunuşlarla zenginleştirilecek. Oyunda aynı zamanda Orta Avrupa folklörüne ve efsanelerine yer verilecek. Bu da daha önce video oyunlarında hiç işlenmemiş bir konuydu.

Fantastik bir dünya içinde geçen Operencia: The Stolen Sun’da efsaneler ile tarih bir araya getirilecek. Aynı zamanda yüzlerce yıllık Orta Avrupa halk hikayelerine de yer verilecek. Bir ilk olarak tüm bu hikayeler tek bir evrende bir araya getirilecek. Aynı zamanda derinliği artırmak için gerçek hayattan tarihi figürler de oyuna eklenecek. Bunların arasında Türk ve Macar efsanesi Kral Atilla ile onun eşi Reka da bulunacak.

Zen Studios, yeni oyunları Operencia: The Stolen Sun’da her şeyin RPG oyuncularına tanıdık gelmesini istiyor. Klasik kutu tabanlı bir hareket sistemi olacak ve oyuncular ilerleyerek devamlı yeni yerler keşfdecekler, her turda stratejik sıra tabanlı savaşlara girecekler. Bu sırada karşılarına vahşi yaratıklar, zorlayıcı tuzaklar ve kafa karıştırıcı bulmacalar çıkacak.

Operencia: The Stolen Sun, 2019 yılında satışa sunulacak fakat şu anda fiyat etiketi belli değil.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol