Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Online One Punch Man Oyunu Geliyor!

Crunchyroll, PC ve mobil cihazlar için bir 'One Punch Man' oyunu geliştirdiğini duyurdu. One Punch Man: World isimli oyun, bu yıl çıkış yapacak.

Anime servisi Crunchyroll; Android, iOS ve PC’ye yönelik çevrimiçi çok oyunculu aksiyon oyunu One Punch Man: World‘ü duyurdu. Oynaması ücretsiz oyun, siz ve arkadaşlarınızın, görevler ve baskınlar yoluyla büyüyen bir kötü adam dalgasıyla savaşmak için Hero Association’a katılmasını sağlıyor. Saitama’nın sadık yardımcısı Genos, Mumen Rider ve Puri-Puri Prisoner dahil olmak üzere, animenin ilk sezonundan kahramanların kilidini açıp oynayabiliyorsunuz.

Animenin önemli anlarını da yeniden yaşayabileceksiniz. Bandai Namco’nun A Hero Nobody Knows yapımı bir dövüş oyunuyken, bu daha çok kombolar, sıyrılmalar ve nihai saldırılar içeren Devil May Cry tarzı bir aksiyon oyunu olacak. Z-City’nin başka yerlerindeki yan görevler ve mini oyunlar da dahil olmak üzere zamanınızın çoğunu sıralamada yükselerek geçireceksiniz.

One Punch Man: World Bu Yıl Çıkacak

One Punch Man Oyunu

One Punch Man: World bu yılın sonlarında çıkış yapacak. Oyunun PC sürümü için şimdiden ön kayıt yaptırabilirsiniz. Crunchyroll, Persona 5: The Phantom X ve Tower of Fantasy’den sorumlu stüdyo Perfect World ile birlikte oyun üzerinde çalışıyor.

Uygulama içi satın almalar da dahil olmak üzere oyunun pratikte ne kadar iyi çalıştığını söylemek için henüz çok erken. Bunu söyledikten sonra, yaratıcılar Bandai Namco’nun karşılaştığı aynı sorunla karşı karşıya: ana kahraman Saitama’nın herkesi tek bir vuruşla yenebileceği bir oyunu nasıl dengelersiniz? Cevap, onu geride tutmayı içeriyor gibi görünüyor.

Resmi sitedeki bir video, Saitama‘nın bir düşmanı devirmek için birçok yumruk kullandığını gösteriyor ancak onun gerçekte ne kadar güçlü olduğunu anlamak için muhtemelen bitmiş ürünün bitmesini beklemeniz gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.