Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

One Piece Odyssey Savaş Mekanikleri Tanıtıldı

Geliştirici ekip, One Piece Odyssey'in yeni oynanış mekaniklerini ve oyunun şık sıra tabanlı dövüş sistemini anlattı.

One Piece Odyssey‘in geliştiricileri, oyunculara gösterişli sıra tabanlı savaş mekaniklerini detaylıca anlattı. Shonen Jump’ın en uzun soluklu serilerinden biri olan One Piece, süper güçlü korsanlar ve eğlenceli maceralarla dolu bir anime. Bandai Namco, bu oyun projesini, destansı masalın 25. yıl dönümünü kutlamaya yardımcı olacak pek çok projeden biri olarak tanıttı.

Son zamanlardaki musou Pirate Warrior serisinin veya World Seeker gibi aksiyon-macera oyunlarının aksine, Odyssey daha çok sıra tabanlı bir macera gibi olacak. Duyurulmasından sonra hayranlar, One Piece JRPG’nin nihayet geliştirilmekte olduğunu görmekten heyecan duydu; Özellikle de manganın yaratıcısı Eiichiro Oda’nın One Piece Odyssey’nin hikayesini ve birkaç orijinal karakter ve düşmanı yaratmaya yardım ettiği ortaya çıktığı için ekstra heyecan oluştu.

One Piece Odyssey Savaş Mekanikleri

One Piece Odyssey

Eiichiro Oda oyunun görsellerini övdü, grafiklerinin çok etkileyici olduğunu ve yüksek bütçeli bir animasyon filmi izlemek gibi olduğunu iddia etti. Odyssey’nin geliştiricileri, sıra tabanlı aksiyon RPG oyununun, uzun süredir devam eden One Piece hikayesine henüz aşina olmayan oyuncuların ilgisini çekecek kadar eğlenceli ve zorlayıcı olacağını umduklarını belirtti.

Yeni yayınlanan bir geliştirici günlüğü, One Piece Odyssey’nin klasik Dragon Quest, Final Fantasy ve Pokemon oyunlarının hayranlarını heyecanlandırması gereken gösterişli ve eğlenceli görünen sıra tabanlı dövüşüne yakından bir bakış sundu. Oyuncular gizemli bir adada gemi kazası geçirdikten sonra mürettebatlarını arayacak. Bir kez bulunduğunda, oyuncular en sevdikleri One Piece karakterlerini değiştirip oynayabilecek.

Adada dolaşan düşmanlar görülebilecek ve bunlardan kaçınılabilecek. Bir düşmana dokunulursa, oyunun sıra tabanlı savaşı başlayacak. Hayranlar, zafer kazanmak için hangi saldırıları, karakterleri ve özel yetenekleri kullanmaları gerektiğini planlayacak. Aşağıdaki video, oyuncuların savaşta dikkatlice seçmeleri için ayrıntılı menülerde listelenen birçok özel yetenekleriyle birlikte birçok Hasır Şapkayı iş başında gösterdi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.