Oddworld: Stranger’s Wrath HD Ocak 2020’de Nintendo Switch Platformuna Gelecek!

Oddworld: Stranger's Wrath HD'nin Switch sürümü duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

PlayStation Vita, PlayStation 3, PC ve mobil olmak üzere birden fazla platformda yayınlanan Oddworld: Stranger’s Wrath HD yeni gelen haberlere göre önümüzdeki yol Nintendo Switch platformu oyuncularına sunulacakmış.

2010 yılında piyasara sürülen Oddworld: Stranger’s Wrath HD günümüze kadar oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Oddworld Inhabitants imzası ile geliştirilen ve yayınlanan Oddworld: Stranger’s Wrath HD Westers temalı yapısı ile oyuncuların beğenisini toplamıştı. Yayınlandığı dönem macera ve aksiyon oyunları arasına hızlı bir giriş yapan oyun şimdi de Nintendo Switch platformunu kasıp kavurmaya hazırlanıyor.

Bugün GamingBolt’un haberine göre 2010 model Oddworld: Stranger’s Wrath HD yeni yılda Nintendo Switch platformu oyuncularına sunulacakmış. Yapım bilgisayar platformundaki tüm içeriklerine ek olarak aldığı tüm güncellemeler eşliğinde Switch oyuncularına sunulacakmış. Oyun Ocak 2020’de oyunculara sunulacak ve Nintendo eShop üzerinden satın alınarak oynanabilecekmiş.

Bilindiği üzere oyun içerisinde tek oyunculu bir yapı yer alıyor. Ayrıca sadece İngilizce dil seçeneğinin olduğu da unutulmamalı.

Steam üzerinde 18.00 TL’ye satılmaya devam edilen yapım Switch platformunda nasıl bir fiyat etiketine sahip olacak henüz duyurulmuş değil.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol