Obsidian Entertainment Yeni Oyunu Olan The Outer Worlds’u Tanıttı!

The Outer Worlds 2019'da karşımıza çıkacak.

Fallout: New Vegas, Pillars of Eternity ve Old World Blues gibi birbirinden farklı oyunları geliştiren Obsidian Entertainment yeni oyunu olan The Outer Worlds’u duyurdu.

Aylardır beklenen The Game Awards yani Oyun Ödülleri nihayet dün ABD’nin Los Angeles kentinde düzenlendi. Oyuncular tarafından merakla beklenen gelişmeler sonrasında birbirinden farklı yeni oyunlar duyuruldu. 10 farkı oyunun duyurulması beklenen gece de Obsidian Entertainment’de üzerinde çalıştığı yeni oyunu duyurdu. The Game Awards’da tanıtılan yeni oyunun adı The Outer Worlds olarak duyuruldu.

Bu sabah Steam sayfasını da erişime açan geliştirici ekip yeni oyunun 2019 yılında karşımıza çıkacağını duyurdu. Tek oyunculu bir açık dünya oyunu olacak olan yapımda birinci şahıs kamera açıları eşliğinde çatışmalara katılacağız. Oldukça renkli bir içeriğe sahip olacak olan The Outer Worlds, 10 farklı dil seçeneğine sahip olacak. Oyuncular bir uzay kolonisini keşfedecek, hikaye odaklı bir mücadeleye dahil olacaklar. Oyun içerisinde yapılan seçimler hikayenin gidişatını etkilemekle birlikte karşımıza çıkacak olan içerikleri de değiştirecek.

Aksiyon RPG oyunu olarak duyurulan yapım yayınlanan tanıtım fragmanı ile aksiyon severleri heyecanlandırmayı başardı.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol