Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nvidia Özel Yayın Etkinliği Tarihi Belli Oldu

Nvidia, ocak ayı başlarında oyun için bazı heyecan verici haberler içeren bir Özel Yayın Etkinliği düzenlemeyi planladığını duyurdu.

2021 yılında kripto para madenciliği sebebiyle Nvidia’nın ekran kartları çok fazla satıldı. Ürünleri adeta yok sattı ve şimdi 2022 yılının başlarında özel bir yayın etkinliği yapacak. 2021’i Nvidia’nın yılı olarak adlandırırsak, ekran kartlarının dünya çapında yok satılmasıyla inanılmaz derecede başarılı geçmişti. 

Diğer tarafta da, yeni ekran kartlarının bulunmaması ve kripto para madenciliği nedeniyle artan fiyatlar, PC oyun meraklılarının şirketi kınamasına neden oldu. Şirket geçtiğimiz günün sabahı CES 2022’de gelecek ay için bir Özel Yayın Etkinliği planladığını duyurdu ancak çoğu kişi 2022ye girerken herhangi bir şeyin değişip değişmeyeceğini merak konusu.

Nvidia Özel Yayını 4 Ocak’ta!

Nvidia

Şirketin resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan kısa bir mesajda şirket, Özel Yayın etkinliğinin 4 Ocak’ta yayınlanacağını duyurdu. Mesaj, etkinliğin “oyun dünyasını” hedefleyen bazı “heyecan verici haberler” içereceğini söyleyerek devam ediyor. Yayın için hazırlanan bir web sayfası, şirketin “hızlandırılmış bilgi işlem alanındaki en son atılımlarını” paylaşacağını açıklıyor. Şirketin odaklanacağı konuları arasında tasarım, simülasyon, oyun ve otonom araçlar yer alacak.

Nvidia’nın Özel Etkinlik yayınında birkaç ürün tanıtılacak. Bunlar; GeForce RTX 30 Serisi ekran kartları, GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayarlar. Şirketin yeni gelecek olan dizüstü bilgisayarları ve ekran kartları hakkında sızdırılan bir bilgi henüz yok. Geldiğinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.