Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nvidia GeForce Now’a 1600 Piksel Çözünürlük Geldi

Nvidia GeForce Now, saniyede 120 kare hızında 1600p çözünürlükte oyun yayını sunmaya başlayacağını duyurdu.

Nvidia GeForce Now‘a yeni bir özellik daha geldi. Eylül ayının sonlarına doğru Google’ın bulut oyun hizmeti Stadia’yı kapatacağı açıklandı. Google bulut oyun çabalarında başarısız olurken, Nvidia 2013’ten beri bu işi başarıyla sürdürdü.

İlk lansmanından yaklaşık on yıl sonra, hizmete Google Chrome aracılığıyla saniyede 120 karede 1600p’ye kadar oyun yayın özelliği dahil edildi. Bu, yalnızca birkaç ay önce hizmetin saniyede 120 kare hızında 1440p yayının dahil edildiğini duyurduğu göz önüne alındığında oldukça büyük bir güncelleme. Bu haberi daha da iyi yapan şey, Nvidia’nın Chrome’da mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için Google ile birlikte çalışması.

Nvidia GeForce Now Türkiye’de de Mevcut

GeForce Now

Nvidia GeForce Now hizmetinden emin değilseniz, her zaman deneyebilirsiniz. Nvidia, hiçbir maliyeti olmayan ve her seferinde bir saat boyunca temel bir hizmet hattına erişmenizi sağlayan temel bir katman planına sahip. Ayrıca, sunuculara öncelikli erişim, altı saatlik oturum süresi ve 1080p’de saniyede 60 kareye kadar oyun oynama sağlayan aylık 120 TL‘lik planı da mevcut.

Çoğunlukla herkes için bir şeyler var ve Google Stadia’nın aksine, doğrudan oyun satın alma seçenekleri olmadığı için burada gerçekten kaybedecek bir şeyiniz yok. Yani hizmetten memnun kalmazsanız, oyunlara boşa para harcamış olmayacaksınız. İlgileniyorsanız, Nvidia web sitesinden üyelikleri her zaman kontrol edebilir ve bir şans verebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.