NVIDIA GeForce Now Servisini Her Hafta Yeni Oyunlarla Güncelleyecek

GeForce Now servisine her hafta yeni oyunlar eklenecek. İşlet ilk haftanın oyunları.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Nvidia’nın duyurulduğu ilk günden itibaren kullanıcılar tarafından büyük bir beğeni ile kullanılan bulut tabanlı oyun servisi Nvidia GeForce Now servisine her hafta yeni oyunlar eklenecek. 

blank

Koronavirüs salgını sonrasında evlerine kapanan kullanıcılar can sıkıntısını gidermek için oyunlara başvuruyor. Günümüz oyunlarının üst seviye donanım istemesi nedeniyle oyuncuların derdine bulut tabanlı servisler koşuyor. 

Nvidia’nın geçtiğimiz aylarda beta sürecinden çıkartarak tüm kullanıcıların erişime açtığı bulut tabanlı oyun akış servisi GeForce Now servisi sevindirici bir haber ile kullanıcıların karşısına çıktı. Duyurulduğu ilk günden itibaren kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaşan GeForce Now servisinden 2K Games, Bethesda ve Activision Blizzard gibi firmalar desteğini çekmiş ve oyunlarını GeForce Now kütüphanesinden kaldırmıştı. 

Yaşanan bu olumsuzluklara rağmen servisini ayakta tutmaya kararı olan Nvidia, GeForce Now servisinin yeni oyunlarla güncelleneceğini açıklandı. Nvidia’nın açıklamasında göre GeForce Now kütüphanesine her hafta perşembe günü yeni oyunlar eklecek. GeForce Now servisine eklenecek olan ilk hafta oyunları ise şunlar; 

  • Arma 2: Operation Arrowhead
  • Control
  • Danganronpa: Trigger Happy Havoc
  • Dungeons 3
  • Headsnatchers
  • IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad
  • Jagged Alliance 2 – Wildfire
  • The Guild 3

Nvidia’nın bu hamlesi kullanıcılar tarafından olumlu karşılansa da Nvidia’nın kaybettiği oyun geliştiricilerini yeniden bünyesine katıp katmayacağı merak konusu. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol