Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nvidia GeForce Now RTX 3080 Temelli Özel Paket Oluşturdu

Bulut tabanlı oyun akış servisi Nvidia GeForce Now servisi için yeni bir paket oluşturdu.

Türkiye’de GeForce Now by Game+ ismi ile yerelleşen Nvidia’nın bulut tabanlı oyun akış servisi GeForce Now servisi gelişmeye devam ediyor. Nvidia GeForce Now RTX 3080 temelli özel paketini kullanıma sundu.

Nvidia GeForce Now RTX 3080 Temelli Özel Paket Neler Sunuyor?

Nvidia GeForce Now RTX 3080 temelli paket yıllık 200 dolar ve altı aylık 99 dolar fiyat etiketine sahip. Şimdilik ülkemizde kullanıma sunulmayan bu paket, Nvidia RTX 3080 ekran kartıyla donatılan özel sunuculara erişim imkanı tanıyor.

Nvidia’nın RTX 3080 ekran kartına sahip sunucuları sayesinde oyunlar PC ve Mac’te 1440P çözünürlükte ve 120 FPS hızında oynanabiliyor. Şimdilik her cihazda 1440P desteği bulunmuyor.

Nvidia GeForce Now RTX 3080 Temelli

Bu paketin kullanılabilmesi için kullanıcıların öncelikle yüksek internet hızlarının olması gerekiyor. Bu paketle birlikte kullanıcılar donanımları yüksek olmasa bile en son teknolojiyi isteyen oyunları bile yüksek kalitede oynayabilecek.

Bu özel pakette ayrıca çok daha düşük gecikmenin de olacağı belirtiliyor. Nvidia’nın açıklamasına göre burada en alt olarak 56 ms değeri açıklanıyor.

nvidia geforce now rtx 3080 temelli ozel paket olusturdu 2

İlk olarak bazı bölgelerde kullanıma sunulacak olan bu özel paketin Türkiye’de kullanıma sunulup sunulmayacağı şimdilik bilinmiyor.

GeForce Now Türkiye’de Yeni Paket Oluşturdu

GeForce NOW powered by GAME+ artık kişilere 24 saatlik Premium paket ile karşımıza çıkmıştı. 14.90 TL fiyat etiketine sahip olan bu paketle birlikte kullanıcılar 1 günlük GeForce Now deneyimini yaşayabiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.