Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

NVIDIA, 60 Dolarlık Black Myth: Wukong’u Ücretsiz Veriyor!

20 Ağustos'ta piyasaya sürülecek olan aksiyon rol yapma oyunu Black Myth: Wukong, seçili GeForce RTX 40 serisi ekran kartlarını satın alan kullanıcılara ücretsiz veriliyor.

Black Myth: Wukong’u oynamak için heyecanlıysanız ve şu sıralar ekran kartınızı yükseltmek gibi bir niyetiniz varsa, şanslısınız çünkü NVIDIA’nın seçili 40 serisi GPU’larını satın alarak oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz. RTX 4060 ve RTX 4050 dışındaki tüm güncel nesil ekran kartları, Black Myth: Wukong‘u tek kuruş ödemeden indirme şansı tanıyor.

20 Ağustos’ta piyasaya sürülecek olan aksiyon rol yapma oyunu, Steam‘de 60 dolara satılıyor ki güncel kurla bu meblağ yaklaşık 2.000 TL gibi bir paraya tekabül ediyor. Game Science tarafından geliştirilen ve yayımlanan Black Myth: Wukong, kaynağını Çin mitolojisinden alıyor. Oyunun hikayesi, Çin’in Dört Büyük Klasik Romanı içerisinde yer alan Batıya Yolculuk’tan esinlenerek hazırlandı.

GeForce RTX 40 Alana Black Myth: Wukong Ücretsiz

Destined One yani Seçilmiş Kişi olarak olarak oynayacak ve geçmişteki görkemli bir efsanenin ardında yatan gizli gerçeği ortaya çıkarmak için zorluklarla ve mucizelerle dolu bir yolculuğa çıkacaksınız. Unreal Engine 5 kullanılarak geliştirilen Black Myth: Wukong, göz kamaştırıcı bir görsellik sunuyor.

Black Myth Wukong nvidia

Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken herhangi bir Nvidia GeForce RTX 4090, 4080 Super, 4080, 4070 Ti Super, 4070 Ti, 4070 Super veya 4070 masaüstü grafik kartı ya da GeForce RTX 4090, 4080 veya 4070 içeren bir dizüstü bilgisayar satın almak. Daha sonra aşağıdaki adımları izleyerek Black Myth: Wukong‘a ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

 1. Ekran kartınızı takın.
 2. GeForce Experience’ın en son sürümünü güncelleyin veya yükleyin. (Sürüm 3.18 veya üstü) veya NVIDIA uygulama beta sürümünü yükleyin.
 3. GeForce Experience veya NVIDIA uygulama beta sürümünü açın ve oturum açın.
 4. “REDEEM” seçeneğine gidin.
 5. Kodunuzu girin.
 6. Steam hesabınız üzerinden oturum açmak için ekrandaki diğer talimatları izleyin.
 7. Black Myth: Wukong’u Steam hesabınıza kullanmak için “REDEEM” seçeneğini seçin.
 8. Yüklemeye başlamak için Steam’i başlatın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.