Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Black Myth: WuKong İçin Yeni Fragman Yayımlandı

WeGame Event etkinliği kapsamında sunulan yeni fragmanla beraber Black Myth: WuKong için bir buçuk dakikalık yepyeni bir oynanış içeriğine kavuşuyoruz.

Game Science ekibi tarafından biz oyun severlere sunulacak olan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Black Myth: WuKong için yeni bir fragman yayınlandı. WeGame Event etkinliği kapsamında sunulan yeni fragmanla beraber bir buçuk dakikalık yepyeni bir oynanış içeriğine kavuşuyoruz. Beklenen yapımlar arasında yer alan mevcut proje kısa ama ilgi çekici bir video ile karşımızda yer alıyor.

WuKong, Journey to the West adlı romanı temel alan üçüncü şahıs bir aksiyon macera deneyimini sunmayı hedefliyor. Oyunda Maymun Kral adlı bir karakteri kontrol ediyor ve bu karakter özel yetenekleri ile ön plana çıkmaya hazırlanıyor. Sadece maymun değil aynı zamanda diğer canlıların kılığına da bürünebiliyoruz. Geliştirici ekibin belirttiğine göre oyun içerisinde 72 farklı yeteneğin bizlere sunulacağını aktarabiliyoruz.

WuKong Üst Düzey Grafiklere Sahip Olacak

Yapım içerisinde her biri benzersiz güçlere sahip çok çeşitli rakiplere karşı mücadele etmek durumunda kalıyoruz. Seçilmiş kişi olarak ilerlemeye çalıştığımız yapımda elimizde bir asa bulunuyor ve bu asa üzerinde çok çeşitli tekniklerde ustalaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Burada her bir oyuncu farklı dövüş tarzları ile ilerlemeye başlayabiliyor ve hem yetenekler hem silahlar hem de ekipmanlar üzerinde özgürce kendi seçimini gerçekleştirebiliyor.

black myth wukong official unrea

Black Myth: WuKong çıkışı ile beraber PC platformunda Ray Tracing‘i destekleyecek. Bununla beraber oyunun ışığını izlemeli gölgeler, yansımalar ve aydınlatma sistemini içereceğini aktarabiliyoruz. Diğer taraftan NVIDIA DLSS 3.5 desteğinin de yapım içerisinde yer alacağını söyleyebiliyoruz. Bu sayede herhangi bir görüntü kaybı yaşamadan ekran kartına daha az yük bindirerek yüksek akıcılıkta oyunu oynayabilirsiniz. Oyunun 20 Ağustos’ta çıkış yapacağı belirtiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.