No Man’s Sky’ın Beyond Güncellemesi Yayınlandı!

No Man's Sky'ın dev güncellemesi oyuna VR desteği getirdi.

Geçtiğimiz haftalarda haberlerimizde yer bulan ve dün oyunculara sunulan No Man’s Sky’ın yeni güncellemesi Beyond beraberinde yeni özellikleri ve yeni içerikleri de oyuna getirdi. Beyond güncellemesi ile VR desteği PlayStation 4 ve PC oyuncularına sunuldu.

Yıllardır oyuncular tarafından sürekli istenen VR desteği artık No Man’s Sky bünyesinde yer alıyor. Geçtiğimiz haftalarda yapılan bir duyuru ile oyunculara yeni bir güncelleme sunulacağı ve bu güncelleme adının Beyond olacağı ifade edilmişti. Devasa bir güncelleme olarak duyurulan Beyond beraberinde PS4 ve PC oyuncularına VR desteğini de sundu.

16 ve 32 oyuncuya kadar destek sunan güncelleme oyunculara yeni çok oyunculu görevler de sunuyor. Oyuncular bu görevleri başararak çeşitli başarımlar elde edebilecekler. Yeni oyuncular için öğretici bir yapının da geldiği oyunda çok sayıda iyileştirme de yapıldı.

Oyuncular artık sanal gerçeklik gözlüğü ile oyun içerisine daha gerçekçi bir giriş yapabilecekler. PC grafik seçeneklerini de getiren güncelleme özetle oyun içerisinde çok sayıda iyileştirme, düzeltme, yeni görevler, basit yapı, dinamik NPC’ler ve daha fazlasını getirdi.

Dileyen oyuncular yama notlarına buradan ulaşabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol