No Man’s Sky’a Büyük Güncelleme Yolda

No Man’s Sky’a büyük çaplı bir yama geliyor.

Hello Games ve bilimkurgu MMO yapımları No Man’s Sky’dan yeni haberler almayalı epey uzun zaman geçti. Aslında MMO desek de, No Man’s Sky çıktığı dönem epey eleştirilmişti ve bulunması gereken multiplayer özelliklerinin neredeyse hiçbiri oyunda yer almıyordu. Neyse ki işler biraz değişti ve No Man’s Sky için şimdi daha iyi haberler var.

Olaylı bir çıkışın ardından No Man’s Sky hızlıca toparlanma sürecine girerken, yapımcı Hello Games bunun altından başarıyla kalktı ve oyun için bir dizi güncelleme yayınlayarak neredeyse bütün eksikleri kapattı. Bunların arasında en önemlisi belki de multiplayer eksikliğiydi ve artık oyunu çoklu oyuncu modlarıyla oynamak da mümkün. Fakat İngiltere menşeli stüdyo burada durmadı ve şimdi de BEYOND adlı yeni güncellemesiyle ilgili planlarını paylaştı.

Beyond güncellemesi üç parçalık büyük çaplı bir ek paket olacak ve kısımlar halinde yayınlanacak. İlk kısımda daha çok sosyal yenilikler, özellikler oyuna eklenecek. Diğer bölümlerle gelecek olanlar ise henüz duyurulmadı.

Hello Games’in yakında No Man’s Sky – Beyond güncellemesine dair yeni bilgiler paylaşmasını bekliyoruz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol