Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

No Man’s Sky Emergence Expedition İlk Hikayeli Ek Paket Olacak

No Man's Sky's Emergence Expedition hikaye odaklı olacak ve bu ek paket baştan sona anlatı ögelerine sahip olan ilk keşif gezimiz olacak.

No Man’s Sky Emergence Expedition, gezginlerin tehlikeli kum solucanlarını yok etmeye çalıştıkları süre boyunca anlatı ögeleri içeren hikaye odaklı bir Expedition olacak. Bu, No Man’s Sky’ın dördüncü Expedition‘ı olacak.

Expedition paketleri ilk olarak mart ayında No Man’s Sky’s Expeditions güncellemesinin bir parçası olarak oyuna eklendi ve çevrimiçi çok oyunculu ve işbirliği etrafında dönen güncellemeler oldu. Bu güncellemeler ile, maceralarınıza evrendeki belirli bir yerde başlıyorsunuz ve zorlukları tamamlamak; Milestone hedeflerine ulaşmak için birlikte çalışıyorsunuz.

No Man's Sky Emergence Expedition

Geçen ay Hello Games, No Man’s Sky için Cartographers başlıklı üçüncü Expedition paketini yayınladı. Bu paket, katılımcılara zehirli bir atmosfere sahip olan Gisto Major gezegeninden kaçabilmeleri için çevredeki araziyi haritalama ve keşfetme görevi verdi.

Expedition 3’ün yanı sıra No Man’s Sky’s Frontiers güncellemesi, yerleşik yıldız sistemlerinde prosedürel olarak oluşturulmuş yerleşimleri ekledi. Oyuncular bu yerleşimleri etkileyebilir, denetleyebilir ve hatta kendi yerleşimlerini bulabiliyordu.

Expedition 3: Cartographers, oyunculara tamamlamaları için benzersiz bir görev dizisi verirken, oyunculara zehirli atmosferden kaçmak için teknolojik olarak benzersiz yıldız gemilerini tamir etmelerini görevlendirdi, keşif gezisinde anlatı unsurları yoktu. Önceki üç keşif gezisinden hiçbiri oyunun kapsayıcı hikayesine eklenmedi ancak bu, Hello Games’in No Man’s Sky Emergence Expedition güncellemesiyle değişecek.

YouTube video

No Man’s Sky Emergence Expedition İçeriği

No Man’s Sky Emergence Expedition, bugün 20 Ekim‘de yayınlanacak ve Cadılar Bayramı boyunca devam edecek. Bu, oyunun ilk hikaye odaklı eklentisi olacak. Güncelleme ayrıca daha zengin parçacık efektleri ve tematik ödüller de dahil olmak üzere “oyun genelinde bir dizi iyileştirme” yapacak.

No Man’s Sky Emergence Expedition, gezginleri “toz fırtınaları tarafından harap edilmiş ve Titan Solucanları tarafından istila edilmiş” bir dünya olan Wasan gezegeninde mahsur bırakacak. Gezginler, etki alanlarını bulacak ve Hungering Tendrils’i yok edecek ve dünyayı tehlikeli devlerden arındırmak için Vile Spawn toplayacak.

Bir Dune güncellemesi gibi görünse de bu güncelleme, Dune markası ile resmi bir işbirliği değil.

No Man's Sky Emergence Expedition

Evrene Yayılan Karanlık Tarikatın Tarihi

No Man’s Sky Emergence Expedition, oyuncuların Wasan of Titan Worms’tan kurtulma görevlerini tamamladıkça çözmeye başlayacakları bir hikaye anlatacak. Keşif rotasını tamamlamak, evrene yayılmış karanlık bir tarikatın tarihini ortaya çıkaracak. Gezginlerin, evrende “kaldırılmaz bir leke” olduğu söylenen karanlık kültün kanıtını sağlayan Atlas ile yüzleşmeleri gerekecek.

En son keşif gezisinin anlatı odaklı bileşenleri, No Man’s Sky’ın kurtuluş hikayesi için ileriye doğru atılan bir başka adım olacak. Lansman sırasında hayranları ikiye bölen bir oyunu piyasaya sürdükten sonra Hello Games, topluluğunun uzay araştırmalarına olan tutkusunu hem yeniden alevlendirmek hem de sürdürmek için prosedürel olarak oluşturulmuş evreninde tutarlı iyileştirmeler yaptı. No Man’s Sky’ın çok sayıda güncellemesi ve iyileştirmesi ile birçok hayran, Hello Games’in hedefine ulaştığı konusunda hemfikir oldu.

No Man’s Sky için Emergence Expedition, beş yaşındaki oyunda önemli güncellemeler trendini sürdürdü. Hikaye ögelerinin ötesinde, sezonluk keşif, tartışmalı oyundaki diğer kayda değer değişikliklerin yanı sıra, sürülebilir kum solucanları ve Flesh Launcher havai fişekleri gibi oyuncuların keşfetmesi için daha fazlasını da ekleyecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.