No Man’s Sky: Frontiers Güncellemesi Yayınlandı

Bugün No Man's Sky, Frontiers adlı ücretsiz 3.6 güncellemesi aldı. Kendi uzay yerleşimimizi kurmamızı ve geliştirmemizi sağlayan güncelleme için yeni bir fragman da yayınlandı.

Bir aydan kısa bir süre önce No Man’s Sky 5. yaş gününü kutladı ve bugün oyuna yeni bir güncelleme daha eklendi. Frontiers güncellemesinin bir parçası olarak, Hello Games geliştiricileri yerleşimler konusunda bir dizi değişiklik getirdi. Diğer eklemelerin yanı sıra, küçük bir köyü işleyen bir şehre dönüştürecek bir süpervizör olabiliriz ve uzaylı koloniler artık yaşayan tüm gezegenlerde bulunabilecek. Haberimizin altında yeni güncellemeye eşlik eden fragmanı izleyebilirsiniz.

Frontiers

Frontiers güncellemesi ile getirilen tüm önemli değişikliklerin listesi aşağıda mevcut. Onlarla ilgili daha fazla ayrıntı için sizi buraya yönlendiriyorum.

No Man’s Sky Frontiers Güncelleme Notları:

  • Oyunculara gözetmen olma ve basit köyleri gelişen şehirlere dönüştürme yeteneği sağlandı;
  • Yerleşimcilerimizin mutluluğunu, üretkenliğini ve genel refahını etkileyebileceğimiz yasama kararları alma sisteminin tanıtılması;
  • Üssümüzü inşa etmek için yüzlerce yeni unsurun eklenmesi;
  • Gelişmiş bina yönetiminin uygulanması;
  • Uzaylı köyleri artık yaşayan her gezegende bulunabilmesi;
  • Artık 5’ten 15’e kadar artan kaydetme yuvası sayısı ve büyük sunucular için daha rahat kayıt desteği;
  • Cıva için satın alınan yapı parçaları ve jestler gibi tüketilmeyen ürünler artık yalnızca satın almanın yapıldığı yerde değil, tüm kayıtlarda mevcut;
  • Oyunun Steam versiyonuna Koleksiyoner Kartları ve Rozetleri eklendi.

Tüm yeni özelliklerin keyfini çıkarmak için çok fazla indirme yapmak zorunda da kalmayacaksınız. Frontiers güncellemesi PC’de yalnızca yaklaşık 6,6 GB yer kaplayacak.

Yeni güncelleme ile No Man’s Sky daha da iyi bir oyun haline geldi, bu da topluluğun dikkatinden kaçmadı. Yeni gelen güncelleme ile oyuncular geliştirici ekibe birçok olumlu yorum yazdı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol