Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

NiOh’un İlk Hikaye DLC’si 2 Mayıs’ta Çıkıyor

NiOh hikaye DLC'leri ile büyümeye devam edecek. İlk Hikaye DLC'si Kuzey Ejderi'nin çıkış tarihi duyuruldu.

NiOh, sadece Playstation 4 için piyasaya çıkmış olan, kendi kemik kitlesini kolayca oluşturmayı başarmış bir oyun. Uzak Doğu’nun eşsiz savaş sanatlarında ustalaşabileceğiniz, etkileyici mekanlarda geçen başarılı bir hikayeye doğru yol alabileceğiniz oyun DLC’ler ile sınırlarını genişletecek. Yayınlanacak ilk hikaye DLC’sinin ismi The Dragon of the North.

nioh dragon north

Yayınlanacak olan DLC’nin çıkış tarihi duyuruldu ancak fiyatı duyurulmadı. DLC’de silah çeşitleri, yeni düşmanlar ve yokailer bulunacak. William olarak içine adım atabileceğiniz detaylı hikaye bölümleri ve çok çeşitli maceralar da bulunacak.

DLC’nin piyasaya çıkacağı gün, ücretsiz bir PvP modu da yayınlanacak. Artık öteki savaş ustalarının karşısına çıkabileceksiniz. Sengoku Jidai döneminin en etkileyici tarihi karakterlerinden Date Masamune de DLC’de bulunacak.

Japon kültürüne ya da tarihine ilgi duyan oyun severlerin asla kaçırmaması gerektiğini düşündüğümüz NiOh ne yazık ki sadece Playstation 4 için piyasaya sürüldü. Ninja Gaiden ve Dark Souls serilerinden ilham alınarak yapılmış olan NiOh gerçek bir samurayın dünyasına adım atmanıza olanak tanıyor. https://www.playstation.com/tr-tr/games/nioh-ps4/ adresine giderek oyunun Playstation 4 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.