Nioh 2’nin Kapalı Betası Yarın Başlayacak!

Nioh 2'den yeni bir oynanış videosu geldi.

Team Ninja’nın başarılı oyunu olan ve ilk kez 2017’de karşımıza çıkan Nioh, ikinci sürümü ile oyuncuları etkilemeye hazırlanıyor. Bu yıl çıkması beklenen yapım kapalı beta tarihini duyurdu ve yeni bir trailer’ı da oyuncuların beğenisine sundu.

PlayStation 4 platformu için çıkması beklenen Nioh 2 oyuncular tarafından ilgiyle takip ediliyor. Ne zaman çıkış yapacağı konusunda hernangi bir bilginin yer almadığı oyunda ilk sürümden çeşitli izler de karşımıza çıkacak. Koei Tecmo tarafından oyunculara sunulacak olan yapım, 24 Mayıs’ta PlayStation 4 oyuncularının karşısına kapalı beta olarak çıkacak. Kapalı beta 2 Haziran’a kadar devam edecek. Oyuncular kapalı beta sürecinde sınırlı bir içerik ile oyunu deneyimleme fırsatı elde edecekler.

Hızlı, bol efektli ve tempolu yapısı ile oyuncuları üçüncü şahıs kamera açıları eşliğinde savaşlara götürecek olan serinin ikinci oyununda benzersiz çok sayıda farklı yaratık türü de yer alacak. Oyuncular benzersiz alanlarda benzersiz yaratıklar ile karşı karşıya gelecek ve hayatta kalmaya çalışacaklar.

Fantastik yeteneklere sahip olan karakterleri yöneteceğimiz yapımda yeni yetenekler ile daha güçlü bir hale de gelebileceğiz.

Oyun 24 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında kapalı betaya çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol