Nintendo Switch Japonya’da 8 Milyondan Fazla Satıldı!

Nintendo Switch Japonya'daki satışlarını artırmaya devam ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Günümüzün en çok satan oyun konsollarından birisi olan Nintendo Switch’ten güzel haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda 7 milyon satış rakamını geride bırakan konsol, özellikle Japonya’da deli gibi satıyor. Switch güncel rakamlara göre Japonya’da 8 milyon adet satış rakamını geride bırakmış.

blank

Günümüzde piyasaya çıkan birbirinden kaliteli oyunların bir de Switch sürümü yer alıyor. Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Switch ülkemizde pek popüler olmasa da özellikle Asya ülkelerinde en çok tercih edilen oyun konsollarından bir tanesi olarak adından söz ettiriyor. Bugün GamingBolt’un haberi ile gündeme gelen Switch platformu Japonya’da 8 milyondan fazla satmış. Haberin biraz daha detayına inecek olursak, Switch konsolu Japonya’da günümüze kadar 8.03 milyon adet satış gerçekleştirmiş.

Dünyanın dört bir yanında satışlar gerçekleştiren Switch’in toplamda ne kadar satıldığı bilinmezken Japonya’daki satışları da takdire şayan görünüyor.

Yeni gelecek olan oyunlar ile kitlesini genişletmeye devam edecek olan Nintendo Switch özellikle Nisan ayı içerisinde birbirinden kaliteli 22 oyuna kavuşacak. Oyuncular tarafından aylardır beklenen oyunlar farklı tarihler de lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol