Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Son Nintendo Direct’in Yayın Tarihi Açıklandı

Bir sonraki Nintendo Direct 9 Şubat'ta yayınlanacak ve Nintendo'nun 2022 yılında yayınlayacağı birinci ve üçüncü taraf yeni oyunları göreceğiz.

Nintendo, 10 Şubat 2022‘de yayınlanacak olan bir sonraki Nintendo Direct canlı yayınını duyurdu. Bu, şirketin yaptığı Indie Directs gibi değil, birinci ve üçüncü taraf haberlerini bekleyebileceğiniz tam teşekküllü, heyecan verici bir Direct yayını olacak.

Nintendo, bugün sosyal medyada yaklaşan Nintendo Direct ile ilgili haberi paylaştı ve gösterinin 10 Şubat 2022’de TSİ 01.00‘da başlayacağını ve yaklaşık 40 dakika süreceğini duyurdu. Şirket, gösteri sırasında çoğunlukla 2022’nin ilk yarısında piyasaya sürülecek oyunları görmeyi bekleyebileceğimizi belirtti.

Nintendo Direct’te Neler Göreceğiz?

Nintendo Direct

En son Nintendo Direct’in keyfini çıkarmayalı uzun zaman oldu; Monster Hunter Rise Sunbreak genişlemesini, Disco Elysium ve Brewster’ın Animal Crossing: New Horizons’a gelişini anlatan 23 Eylül 2021 yayınının üzerinden tam 132 gün geçti.

Bu yeni canlı yayın, 2022’nin ilk büyük Nintendo pazarlama hamlesi olacak, bu nedenle şirketin yılın geri kalanında piyasaya sürmeyi planladığı oyunlar hakkında daha fazla şey görmemiz mantıklı. Şirket, bunun 2022’nin ilk yarısında piyasaya sürülen oyunlara odaklanacağını doğrudan söylese de, yıl içinde gelecek oyunlar için de çıkış tarihleri görebiliriz.

Bu nedenle, Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devamı, Splatoon 3 ve hatta belki de Bayonetta 3‘ten daha fazlasını göreceğimiz mantıklı çükün bu oyunlar hakkında şuan hiçbir bilgimiz yok. Arkham Trilogy of Batman oyunlarının yakın zamanda Switch‘e geleceğine dair söylentiler de vardı; Warner Bros.’un sunum sırasında bununla ilgili bir şey duyurduğunu da görebiliriz.

Genel olmayan son Nintendo Direct, 15 Ekim 2021’de 110 gün önce yayınlanan Animal Crossing: New Horizons Direct idi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.