NieR: Automata 3.5 Milyon Kopya Satışını Geride Bıraktı!

NieR: Automata satış grafiklerini artırmaya devam ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

23 Şubat 2017’de karşımıza çıkan NieR: Automata günümüzde konsol ve bilgisayar platformunda oynanabiliyor.

blank

Square Enix’in başarılı oyunlarından birisi olan NieR: Automata tek oyunculu yapısı ile bizleri sürükleyici bir aksiyon dünyasına götürmüştü. Milyonlarca kopya satan yapım geçtiğimiz aylarda 3 milyon kopya sattığını duyurmuştu. Görsel efektler ile oyuncuların beğenisini kazanan yapım bugün VGchartz’ın haberi ile gündeme geldi. Yapılan habere göre NieR: Automata tüm dünyada 3.5 milyon adet kopya satışını geride bırakmış. Oyun Mart 2018’de 2.5 milyon, Haziran 2018’de ise 3 milyon sattığını duyurmuştu.

Güncel bilgileyere göre Square Enix imzası oyun 3.5 milyon kopya satışını geride bırakmış. Belirtilen rakamlar PC, PlayStatin 4 ve Xbox One sürümlerini kapsıyormuş. Zengin bir hikayeye sahip olarak karşımıza çıkan yapım, Steam’de bilgisayar oyuncularına 199.00 TL olarak satılıyor. Denuvo ile kopyalamalara karşı korunan oyun bünyesinde Türkçe dil desteğine yer vermezken 6 farklı dil desteği oyunculara sunuluyor.

Başarılı satışlar ile Steam’de oyunculardan oldukça olumlu geri bildirimler alan yapım 3.5 milyon kopya satışını geride bırakarak beklentileri aşmayı başardı. Yapım satışlarını artırmaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol