Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni NFS Oyunu ‘Need for Speed ​​Unbound’ Olacak

Güvenilir gazeteci Tom Henderson'a göre oyunun test aşamasına girdiği ve oynanmaya hazır hale olduğu bildirildi.

Criterion Games’in Need for Speed ​​Unbound olarak adlandırılan yeni Need for Speed’in bir süredir söylentilerine şahit oluyorduk. Daha stilize edilmiş “anime görünümleri” sergileyen bazı görüntüler sızdırıldı ve gazeteci Tom Henderson, oyunun duyurusunun “çok yakın” olduğunu söyledi. Insider-Gaming ile ilgili yeni bir raporda Henderson, EA’nın 13-18 Ekim tarihleri ​​arasında oynanış testleri yapacağı bildirdi.

Oyun testi için davetler, görünüşe göre yarış oyunlarıyla, özellikle Need for Speed ​​serisiyle ilgili sorularla gönderildi. Kaynaklar, oyun testlerini tam olarak doğrulamasalar da, Henderson’a bu ay test sürelerinin “artacaklarını” söyledi. Ayrıca, WRC 23, F1 23 ve Project CARS 4‘ün henüz geliştirme aşamasında olduğu bildirildi ancak bu oyunlar henüz test aşamasına geçilecek kadar ilerleme kaydetmedi.

Need for Speed ​​Unbound Ne Zaman Çıkacak?

Need for Speed ​​Unbound

  • Need for Speed ​​Unbound çıkış tarihi 2 Aralık 2022 olarak belirlendi.

Need for Speed ​​Unbound testleri için gereksinimler arasında bir Masaüstü Bilgisayar veya Dizüstü Bilgisayar (oyun bilgisayarı gerekmez), web kamerası, mikrofonlu kulaklık, kablolu internet bağlantısı veya sabit WiFi ve bir Xbox veya PlayStation denetleyicisi istendiği bildirildi. Oyun testlerinin her gün altı saat süreceği ve katılımcıların yayıncının kütüphanesinden seçtikleri dört oyunu alabileceği iddia edildi.

Amerikalı rapçi A$AP Rocky‘nin müziğini içeren duyuru fragmanının yaklaşık 1 dakika 30 saniye uzunluğunda olduğu da bildirildi. Fragmanın ne göstereceği belli değil ancak Need for Speed Unbound oynanışı, arabadan animasyonlu bir şekilde ateş, duman, alevler ve daha fazlasını göstererek anime görünümlerinin nasıl çalıştığını ayrıntılarıyla gösterecek.

Çok oyunculu ağırlıklı olduğu ve oyuncuların Need for Speed Unbound haritasındaki farklı konumlarda birbirleriyle yarışabilecekleri Meetups adlı yeni bir mekaniğe sahip olduğu bildirildi. Ayrıca, bu tanıtım fragmanının Need for Speed Unbound’un çıkış tarihinin 2 Aralık 2022 olduğunu da öğrendik. Henderson’ın kaynakları ayrıca oyunun yalnızca mevcut nesil konsollar için olduğunu iddia etti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.