Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Need for Speed Mobile Oynanış Videosu Sızdırıldı

Need for Speed Mobile'ın oynanış görüntülerinin sızdırıldığı iddia edildi.

Need for Speed serisinin bu yıl yeni bir büyük bütçeli oyun ile geri dönüş yapacağını sizlere bildirmiştik. Need for Speed Mobile ise Tencent tarafından uzun süredir geliştiriliyordu. Oyundan uzun süredir ses seda yoktu ancak oynanış görüntüleri ve ayrıntıları çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Reddit kullanıcısı Clxbsport, günümüzün mobil cihazlarında Need for Speed’den beklediğiniz gibi görünen oyunu yükledi. Yani, ekran filigranlarla dolu olsa bile, Need for Speed Mobile oldukça gerçekçi bir görünüme sahip. Dokunmatik ekrandaki sahte düğmeler, direksiyon için yarı saydam bir D-pad kullanılırken gaza basmanızı, fren yapmanızı, nitro basmanızı ve drift yapmanızı sağlayacak.

Need for Speed Mobile’da Henüz Üç Araba Mevcut

Need for Speed Mobile

Clxbsport konuya bazı ek ayrıntılar ekledi ancak bunların hiçbirinin Tencent veya EA tarafından onaylanmadığını unutmayın. Harita Need for Speed ​​Heat’ten alınmış ve birkaç değişiklik yapılmış ancak oyun özellikle polis arabası kovalamacalarını ve bu konuda herhangi bir hikaye parçası eklenmemiş. Clxbsport’a göre arabaların Need for Speed ​​Edge‘e benzer bir yol tutuşu ile sürüş mekanikleri olacak.

Need for Speed Mobile‘ın şu anda sadece üç arabası olduğu da iddia edildi. Oyundaki araçlar şuan için McLaren F1, Lamborghini Aventador SVJR ve Lamborghini Gallardo olarak bildirildi. Birçok mobil oyunun para harcatma doğası göz önüne alındığında, etrafta gezinmek ve ek araçlar kazanmak veya bunun için ödeme yapmak gerekeceği çok açık.

Need for Speed Mobile, geliştirilmekte olan amiral gemisi Need for Speed ​​oyunundan tamamen bağımsız. Son zamanlarda, yeni Need for Speed ​​ve dört duyurulmamış oyunun EA’nın 2022-2023 serisinin bir parçası olduğunu öğrendik. Bildirildiğine göre oyun, bu yaz döneminde yalnızca mevcut nesil konsollarda yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.