Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Neymar Jr. PUBG Battlegrounds’un Marka Elçisi Oldu

Dünyaca ünlü futbolcu Neymar Jr., battle royale türünün en popüler oyunlarından PUBG Battlegrounds'un global marka elçisi oldu.

Battle royale oyunu PUBG Battlegrounds, yeni haritası Deston‘ı heyecan verici bir işbirliği ile kutluyor. Daha önce çok sayıda yıldız isim, film ve oyunla ortaklık kuran yapım, bu kez de dünyaca ünlü futbolcu Neymar Jr. ile güçlerini birleştirdi. Krafton tarafından yapılan açıklamada, Brezilyalı süperstarın PUBG’nin en yeni resmi marka elçisi olduğu duyuruldu.

Futbolculuk kariyerine Fransa ligi takımlarından Paris Saint-Germain’de devam eden Neymar Jr., 2022 yılı boyunca çeşitli oyun içi ve oyun dışı etkinliklere katılacak. PUBG Battlegrounds’u 2017’deki ilk çıkışından bu yana düzenli olarak oynadığını belirten yıldız isim, bu tutkunu marka elçiliği ile farklı bir boyuta taşıyacak.

Neymar Jr. PUBG Etkinliklerinde Yer Alacak

neymar pubg battlegrounds

“PUBG’ye katılmak harika. Bu yeni projenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum ve yeni haritada oynamak için sabırsızlanıyorum” ifadelerini kullanan Neymar Jr., yıl boyunca heyecan verici oyun içi ve oyun dışı etkinliklerinde yer alacak.

14 Temmuz’da gerçekleşen özel bir canlı yayında dünyanın dört bir yanından katılacak olan takımlar binlerce G-Coin kazanma şansı için ünlü futbolcu ve ekibine karşı yarıştı. . Neymar Jr.’ın resmi Facebook kanalında yayınlanan etkinlikte Brezilyalı süperstar ve ekibi PUBG Battlegrounds’un yeni haritası Deston’ı keşfetti.

Krafton, 21 Temmuz’da Neymar’ın dahil olacağı çok özel bir etkinlik duyurusu yapacağını açıkladı. Dilerseniz, PUBG’nin Kreatif Direktörü Dave Curd ile Deston haritası hakkında yaptığımız röportajı okuyabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.