New World

MMORPG
Takip Et
8.7

Kullanıcı

New World Into the Void Güncellemesi Yayınlandı

New World Into the Void güncellemesi, Void Gauntlet silahı, Varangian Knights düşman fraksiyonunu ve ticaret sonrası değişiklikler ekledi.

New World Into the Void güncellemesi oyuna mistik Void Gauntlet silahı, korkunç yeni bir düşman fraksiyonu ve ufak tefek değişimler ekledi.

Amazon Games’in yakın zamanda piyasaya sürülen oyunu, oyuncuları yabancı maceracılar ve istilacılar tarafından kolonize edilen bir fantezi diyarına götürüyor. Piyasaya sürüldükten sonra oldukça popüler olmasına rağmen, New World’ün oyuncu sayısı, yaklaşık iki ay içinde piyasaya sürülmesinden bu yana önemli ölçüde düştü.

New World Into the Void

New World Into the Void Güncelleme Notları

New World Into the Void 1.1 güncellemesi, Amazon’un MMO’suna yeni içerik ve çok sayıda hata düzeltmesi getirdi. İlk olarak New World PTR‘de öne çıkan güncelleme, Void Gauntlet adlı yeni bir silah ekledi. Büyülü eser, hasar verme ve destek özelliklerini birleştirerek oyuncuların gölgeli bir bıçakla savaşmasına veya müttefikleri uzaktan iyileştirmesine olanak tanıyacak.

Yeni bir düşman grubu olan Varangian Knights da New World’de oyunculara yeni bir meydan okuma dayatmak için ortaya çıktı. Into the Void ayrıca oyuna yollarda artan hareket, yeni PvP Fraksiyon Görevleri, evrensel olarak bağlantılı Ticaret Noktaları ve Ezra’s Forge için yeni bir konum gibi başka yaşam kalitesi değişiklikleri getirdi.

Void Gauntlet ile müttefiklerinizi desteklemek ve düşmanlarınızı zayıflatmak için Void’in güçlerini manipüle edebileceksiniz. Hem Intelligence hem de Focus üzerinde ölçeklenen ilk silah olarak Life Staff ve diğer büyülü silahlarla harika bir eşleştirme olacak.

Varangian Knights, şu anda Güneydoğu Aeternum’a baskın yapan işgalci şövalyelerden oluşan bir güç. Amaçları, efendilerine fetihlerinde yardımcı olacak sihirli silahları güvence altına almak. Varangianlar son derece rekabetçi ve Lord Kumandan Attalus’un gözüne girmek için birbirleriyle yarışacak.

Tam güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

New World’de Ekonomik Kriz

New World bazı büyüleyici oyun mekanikleri içeriyor olsa da, nihai ürün birçok oyuncu tarafından eksik bulundu. Sorunlarının çoğu, dinamik ekonomi sistemi gibi en yeni fikirlerinin öngörülemeyen yan etkileri oldu. Gerçekçi bir ekonomi, bir MMORPG’de uygulanması ilginç bir özellik gibi görünse de, New World’ün oyun içi ekonomik deflasyonu, birçok oyuncunun malları doğrudan satın almak yerine takas etmeye başlamasına neden oldu.

Altın, oyun içinde yeterince hızlı üretilmiyor, bu da oyuncular para birimlerini biriktirdikçe ve temel oyun içi ihtiyaçları bile satın alamamalarına neden olarak yaygın bir deflasyona yol açıyor. Amazon’un müdahalesi olmadan, bu ekonomi sorununun başlığın geleceğine devam etmesi bekleniyor.

New World, iddialı yeni bir oyun ve Amazon Games, deneyimi zaman içinde güncellemeye devam etmeyi planlıyor. Sürekli olarak yeni silahların ve düşman türlerinin eklenmesi, oyuncuların her zaman keşfedecek veya deneyimleyecek yeni bir şeyleri olduğu için oyunun uzun vadeli canlılığının korunmasına yardımcı olabilir. Bakalım New World Into the Void güncellemesi, hayranlar tarafından sevilecek mi?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol