Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

New State Mobile 2023’ün İlk Güncellemesini Aldı

Krafton, popüler battle royale oyunu New State Mobile için 2023'ün ilk güncellemesini yayınladı. Android ve iOS kullanıcılarına sunulan yama, çok sayıda yenilik ve denge değişikliği içeriyor.

Krafton’un PUBG evreninde geçen fütüristik battle royale oyunu New State Mobile, 2023’e dopdolu bir güncellemeyle merhaba dedi. Çeşitli silahlarda, araçlarda ve Dron mağazasında çok sayıda denge değişikliği içeren sürüm, oyunun metasını değiştirmeyi amaçlıyor. Ocak güncellemesi dengeleme değişikliklerinin yanı sıra, ARENA haritasına Takımlı Ölüm Oyunu Modunu (TÖO), Atış Poligonunu ve Kuşatma modu için yeni desenleri, yeni bir Survivor Pass’i ve daha fazlasını getiriyor.

Oyunculara daha dinamik bir deneyim sunmak için silahlarda ve araçlarda denge değişiklikleri yapıldı. İlk olarak, geçmişte popüler olmayan silahların sürdürülebilirliğini arttırmak için HMS’lerde, TT’lerde ve HMT’lerde uzun menzilli hasar azaltıldı. İkincisi, araçlar, aracın özelliklerini daha doğru yansıtacak şekilde ayarlandı.

New State Mobile’da Oyun Metası Değişiyor

new state mobile güncelleme

Vrion, Electron ve UAZ gibi araçlar geliştirilmiş dayanıklılığa sahipken, sedanlar artık daha yüksek hıza ve motosikletler daha kolay kullanım için daha fazla dengeye sahipler. Son olarak Dron mağazasının bekleme süresi azaltıldı; teslimat hızı arttı ve eşyaların fiyatı önemli ölçüde ayarlandı. Oyuncular daha önce sadece Rauntlu Ölüm Oyunu Moduna (RÖO) izin veren ARENA’da artık Takımlı Ölüm Oyununu oynayabilirler. TÖO’da 30 elemeye ilk ulaşan takım maçı kazanacak. Eleme sonrası oyuncular, üslerine yakın rastgele bir yerde yeniden doğacaklar.

Atış poligonunda değişiklikler yapıldı ve SR için ek puanlar 800’den 500’e düşürüldü. Geçen ayki güncellemeyle NEW STATE Labs’te yakın zamanda tanıtılan Kuşatma Modu, desenler, zorluk ve ayrıca sıralamaların sıfırlanması gibi değişikliklere uğradı. Son olarak Survivor Pass Vol. 15, Dream Runner ekibinden Keeper’ı tanıtıyor. Oyuncular, tüm görevleri tamamladıklarında Keeper’ın yüz görünümünü elde edecekler.

New State Mobile, Android ve iOS cihazlarda ücretsiz indirilip oynanabiliyor. Ocak güncellemesi hakkındaki diğer ayrıntılara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.