Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

New Blood Interactive, Fallout Benzeri RPG Oyununu Duyurdu

New Blood Interactive'in izometrik retro RPG oyununun üzerinde kimin çalıştığını öğrendik. Ekip, Fallout'un müziğinin bestecisini ve serinin modlama topluluğunun gazilerinden oluşacak.

Bir yıl önce, PC Gaming Show 2021 sırasında New Blood Interactive, duyurulmamış projelerle ilgili kısa bir video yayınladı. Bunlardan biri, Fallout benzeri ve serinin ilk iki oyunundan ilham alan izometrik bir RPG idi. Bugün bu oyun hakkında biraz daha fazla şey öğrendik. Fallout hayran topluluğunun yakından tanıdığı birçok kişinin oyun üzerindeki çalışmalarda yer aldığı ortaya çıktı.

Ana tasarımcı, Black Isle’dan Fallout 3’ün iptal edilen versiyonunu yeniden yaratmayı amaçlayan Project Van Buren’in kurucusu Adam Lacko olacak. Projenin görsel yönünden sorumlu isim ise Alexander Berezin olacak, bu isim ise popüler Olympus 2207 ve Fallout 2 için Sonora modlarının arkasındaki sanatçı. Müzik ise Fallout, Fallout 2, Planescape: Torment, Wastelands 2 veya Wastelands 3 gibi oyunların müziklerinin yazarı Mark Morgan tarafından bestelenecek.

New Blood Interactive’in Yeni RPG Oyunu

New Blood Interactive

Oyun retrofütüristik bir atmosferde geçecek. New Blood Interactive CEO’su Dave Oshry, oyunu “hayalindeki proje” olarak tanımladı. Oyunun henüz resmi bir adı yok. Proje hala çalışmanın erken bir aşamasında, bu yüzden oynamamız uzun zaman alacak. Bununla birlikte, bu projeyi beklemeye kesinlikle değer çünkü bu ekip, yıllar önce popüler konumların klonlarından daha fazlası olan eski hitlere manevi mirasçılar yaratma konusunda büyük bir üne sahip.

New Blood Interactive’in çalışmaları hakkında birkaç isim vermek gerekirse, DUSK, Amid Evil veya yakında çıkacak olan Gloomwood gibi oyunları örnek gösterebiliriz. Ekibin hala duyurulmamış iki proje üzerinde daha çalıştığını da belirtelim. Bunlardan biri Twisted Metal benzeri bir araba savaş oyunu, diğeri ise yayıncının en popüler oyunlarının tümünden karakterleri içeren kuşbakışı nişancı oyunu olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.