Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Neverwinter’ın Yeni Expansion Paketi Sharandar Duyuruldu

Neverwinter'ın önümüzdeki ay yayınlanacak olan yeni expansion'ı Sharandar duyuruldu ve bir fragman paylaşıldı.

Cryptic Studios ve Perfect World Entertainment, Neverwinter’ın bir sonraki bölümünün ne zaman başlayacağını duyurdu ve yeni alanların önizlemesi için bir fragman yayınladı. Neverwinter: Sharandar expansion’ı PC için 9 Şubat 2021’de ve bir ay sonra konsollar için 9 Mart 2021 tarihinde başlayacak. Duyuruya göre, oyuncular yeni bir campaign, hikaye ve bir sosyal merkez ile birlikte tamamen yeniden tasarlanmış bir macera bölgesine sahip olacaklar

Neverwinterin Yeni Expansion Paketi Sharandar Duyuruldu

Bu expansion, oyuncuların Feywild‘i sessizce işgal eden bir tür rahatsız edici karanlığı araştıracakları üç bölümden oluşacak. Ayrıca yeni düşmanlara sahip olacak ve The Iron Tooth adlı ilk bölümde oyuncular Malabog Harabeleri’nde dolaşıp yeni bir zindan olan Vault of Stars’ı keşfedecek. Bölüm 2: The Soul Keeper ve Bölüm 3: The Odious Court oyunun hikayesine daha sonraki tarihlerde dahil edilecek ancak görünüşe göre oyuncular için ilk bölüm, oldukça zengin bir içerik barındırıyor.

Feywild’in yeşil ve mavi renklere sahip manzarasıyla yemyeşil doğa üzerinde olduğunu düşünürsek, oyuncuların Avernus’un ateşli derinliklerinde uzun süre kaldıktan sonra oraya gitmekten memnuniyet duyacaklarını söyleyebiliriz.

Gelecekte geliştirici blogları ve Soru-Cevap oturumları aracılığıyla daha fazla bilgi açıklanacak, ancak şimdilik ekibin yayınladığı fragmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.