Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix Resident Evil Dizisinin Fragmanını Yayınladı

Dijital yayın platformu Netflix, Resident Evil dizisinin ilk fragmanını yayınladı. Heyecanla beklenen oyun uyarlaması, 14 Temmuz'da yayınlanacak.

Netflix oyun uyarlamaları ile kütüphanesini doldurmaya devam ediyor. Daha önce League of Legends ve The Witcher evrenlerine dayanan diziler geliştiren platform, bu kez Capcom’un ikonik korku başyapıtını ekrana taşıdı.

Son dönemin en çok beklenen projelerinden Resident Evil dizisi için ilk tanıtım fragmanını yayınlayan Netflix, seriye “biohazard” ismini vermiş. Video, içinde bulunduğumuz yıl olan New Racoon City‘de başlıyor, ardından 2036’ya gidiyoruz ve kıyamet sonrası Londra’ya göz atıyoruz.

Resident Evil Dizisi 14 Temmuz’da Yayınlanacak

netflix resident evil dizi

Fragmanda ayrıca Umbrella Corp‘un insanlığın tüm hastalıklarını iyileştiren mucizevi ‘Joy’ ilacı üzerinde çalıştığını da görüyoruz. Biohazard, Netflix’in ikinci Resident Evil uyarlaması olacak. İlki, geçtiğimiz yıl yayınlanan dört bölümlük animasyon serisi Infinite Darkness‘tı.

Bu arada Netflix yapımlarının, 2021’de vizyona giren Resident Evil: Welcome to Raccoon City filmi ile hiçbir bağlantılarının olmadığını belirtelim. Anlayacağınız üzere dört bir yanımızı Resident Evil uyarlamaları sarmış durumda.

Resident Evil dizisi, ikonik serideki oyunlarla aynı tonu taşımayacakmış gibi görünüyor, ancak yine de izlemeden peşin bir kanıya varmak yanlış olur. Zira Netflix, şu ana kadar hayata geçirdiği oyun uyarlamaları ile izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri Resident Evil fragmanı ile başbaşa bırakalım.

Resident Evil: biohazard Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.