Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix Games’e Üç Yeni Oyun Eklendi

Netflix'in mobil oyun platformu Netflix Games'e yeni oyunlar eklendi.

Netflix, şirketin mobil oyun platformu Netflix Games‘e birkaç yeni oyun eklediğini paylaştı. Bugün açıklama yapan Netflix, This Is A True Story, Shattered Remastered ve Into The Dead 2: Unleashed isimli üç yeni oyunun şu an itibariyle Netflix Games’te mevcut olduğunu açıkladı.

Netflix Games, Kasım 2021’de piyasaya sürüldü ve lansmanında birkaç Stranger Things oyunu da dahil olmak üzere sadece beş oyun içeriyordu. Netflix, yeni oyun bölümünün şu an için öncelikle daha küçük, mobil tabanlı oyunlara bağlı kalacağını belirtse de, PlayStation ile olası bir anlaşma hakkında söylentileri duyduk ancak bu hiçbir zaman iki şirket tarafından resmi olarak onaylanmadı.

Netflix Games’in Yeni Oyunları Neler?

Netflix Games

This Is A True Story, gelişmekte olan ülkelere temiz su sağlayan bir kuruluş olan Charity: Water‘ı desteklemek için Kanadalı geliştirici Frosty Pop tarafından ücretsiz olarak üretildi. Bu temayı paylaşan This Is A True Story, her gün ailesine su sağlamaya çalışan Afrikalı bir kadını takip eden hikaye odaklı bir bulmaca oyunu.

Shattered Remastered, Yeni Zelanda merkezli geliştirici PikPok’un bir oyunu. Netflix’ten bir basın açıklaması, başlığın “harika fizik, güçlendirmeler, boss savaşları ve özel saldırılarla dolu düzinelerce benzersiz seviye” içeren tuğla kırıcı dediğimiz türde çerezlik bir oyun. Son olarak, yine PikPok tarafından yaratılan Into The Dead 2: Unleashed, dünya haritasında dolaşırken sürekli artan sayıda zombiyle savaşmaya odaklanan bir aksiyon oyunu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.