Dead Space Benzeri Korku Oyunu Negative Atmosphere’den Oynanış Videosu

Sunscorched Studios, Dead Space'ten ilham alan korku oyunu Negative Atmosphere için yepyeni bir oynanış videosu yayınladı.

Üst düzey gerilim havası ile öne çıkan üçüncü şahıs hayatta kalma korku oyunu Negative Atmosphere, yeni oynanış videosu ile karşımızda. Birleşik Krallık merkezli Sunscorched Studios tarafından geliştirilen yapım, bilim kurgu korku türünün mihenk taşlarından Dead Space‘ten ilham alıyor.

Negative Atmosphere oynanış videosu, oyunun grafikleri ve sanat stili hakkında bizlere önemli ipuçları veriyor. Unreal Engine 4 motorunu kullanan yapım, omuz üstü üçüncü şahıs bakış açısına sahip. Korku unsurlarına ve yüksek gerilimli akıcı savaş deneyimine ağırlık veren oyun, ismi gibi son derece kaotik ve ağır bir atmosferde geçiyor.

Negative Atmosphere Çıkış Tarihi Henüz Açıklanmadı

Negative Atmosphere

Oyunda, kargo ve nakliye gemisi TRH Rusanov‘da görev yapan 49 yaşındaki eski bir savaş doktoru olan Samuel Edwards olarak oynuyorsunuz. Negative Atmosphere konusu hakkında yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor:

“Gemiye yayılan gizemli bir hastalık, tüm robotların ve personelin mutasyona uğramasına ve korkunç yaratıklara dönüşmesine neden olur. Bu yaratıklar, etraflarındaki tüm organizmaları yok etmeye kararlıdır. Bu nedenle, oyuncular kaçmalı ve Rusanov’daki tehlikelerle savaşmalıdır. Ayrıca oyuncular oyun boyunca ilerledikçe zihinsel durumları bozulacak ve halüsinasyonlar görecek”

Oyun, NVIDIA’nın DLSS teknolojisini destekleyecek, ancak Işın İzleme (RTX) özelliğinin olup olmayacağını henüz bilmiyoruz. Negative Atmosphere çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Dilerseniz, Steam sayfası üzerinden oyunu istek listenize ekleyerek çıktığı zaman bildirim alabilirsiniz.

Yeni Oynanış Videosu:

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol